Praga-Południe. W jeziorku Balaton znaleziono ciało kobiety. Znaleźli je spacerowicze

W jeziorku Balaton na Pradze-Południe znaleziono zwłoki kobiety - informuje "Wyborcza Warszawa". Odkrycia dokonali spacerowicze. Na miejscu są służby, teren jeziorka częściowo odgrodzono.

W czwartek po godzinie 16 osoby spacerujące w pobliżu gocławskiego jeziorka Balaton zauważyły unoszące się na wodzie zwłoki kobiety - opisuje "Wyborcza Warszawa". Natychmiast powiadomili policję.

Zobacz wideo Policjanci z Żor chwalą kierowców z popularnej "Wiślanki", którzy utworzyli wzorowy korytarz życia

Gocław. Z jeziorka Balaton wyłowiono zwłoki kobiety 

 - Została wyłowiona kobieta w wieku 64 lat. Na miejscu pracuje straż pożarna i policja - powiedział cytowany przez "Wyborczą" mł. asp. Rafał Rutkowski z Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Stołecznej Policji. Na miejscu pracują policja oraz straż miejska. Fragment brzegu jeziorka, przy którym znaleziono ciało, został odgrodzony. Funkcjonariusze nie informują, czy tożsamość kobiety została ustalona. Przyczyny jej śmierci będą przedmiotem śledztwa.

Jeziorko Balaton to sztuczny zalew położony na Pradze-Południe, między ul. Abrahama i ul. Nowaka-Jeziorańskiego, na terenie parku Nad Balatonem. Miejsce jest bardzo popularne wśród spacerowiczów, w okolicy znajdują się m.in. place zabaw i estrada.

Więcej o: