Czo這we zderzenie w ζjskach k. Legionowa. Nie 篡je jedna osoba, dwie trafi造 do szpitala

W miejscowo軼i ζjski pod Legionowem dosz這 do tragicznego wypadku. Czo這wo zderzy造 si dwa samochody. Kobieta prowadz帷a jedno z aut zgin窸a na miejscu.

Do zdarzenia w Łajskach doszło ok. godz. 10. Jak informuje "Gazeta Powiatowa" na ul. Nowodworskiej czołowo zderzyły się samochody osobowe - kia i ford. Na miejsce przyjechała straż pożarna i pogotowie. Ratownicy stwierdzili zgon kobiety, która jechała kią. 

Tragiczny wypadek w Łajskach k. Legionowa

Fordem podróżowały dwie kobiety. W chwili przyjazdu pogotowia były przytomne, zostały przetransportowane do szpitala. - Jednym samochodem podróżowały dwie osoby, które zostały poszkodowane w wypadku. Strażacy musieli wykonać do nich dostęp, bo były zakleszczone - powiedział w TVN Warszawa Jarosław Florczak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Zobacz wideo Miejski monitoring nagrał wypadek motocyklisty w Łukowie

Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie poinformowała, że prawdopodobnie jadąca kią kobieta z nieznanych przyczyn uderzyła w barierki, a następnie zjechała na przeciwległy pas, gdzie zderzyła się z fordem. Na miejscu pracuje prokurator.

Wi璚ej o: