Warszawa. Awaria wodociągu w Alejach Jerozolimskich. Jezdnia została zalana. Liczne utrudnienia

Na skrzyżowaniu Alei Jerozolimskich z ulicą Popularną doszło do awarii wodociągowej. W niektórych miejscach woda sięgała kolan. Na miejscu pracują służby. Przejazd przez Warszawę jest utrudniony, a trasy niektórych autobusów zostały zmienione.

Do awarii wodociągowej u zbiegu Alej Jerozolimskich i Popularnej doszło w czwartek rano. Z relacji TVN Warszawa wynika, że woda zalała jezdnię i w niektórych miejscach sięgała po kolana. Na miejsce zdarzenia przyjechali pracownicy wodociągów i strażacy. Udało się zakręcić wodę, a jej poziom powoli opada. Funkcjonariusze straży pożarnej będą wypompowywać ciecz z podziemnego parkingu, z kolei operator koparki usuwa nagromadzony na ulicy piasek.

Zobacz wideo Godziny szczytu, Białołęka - "Mordor". Lepiej rowerem, autem czy komunikacją? Sprawdziliśmy

Warszawa. Utrudnienia w ruchu drogowym. ZTM informuje o zmianach tras

Ze względu na awarię wodociągową na warszawskich drogach pojawiły się utrudnienia. Kierowcy nie mogą skręcić z Alei Jerozolimskich w ulicę Popularną. Zarząd Transportu Miejskiego informuje z kolei o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

"Linie 187, 517, 717 jadące w kierunku Ursus-Niedźwiadek / Ogińskiego kursują z pominięciem przystanku Popularna 02. Linie 127, 178, 191 jadące w kierunku Nowe Włochy/PKP Ursus/Regulska kursują ulicami: Al. Jerozolimskie - Łopuszańska (zawrotka) - Al. Jerozolimskie - Popularna do swojej trasy bez ominięcia przystanku. Linie 228 oraz 328 kursują bez pominięcia przystanków" - czytamy w komunikacie.

Więcej o: