Dębina. Wypadek na trasie S7 w stronę Warszawy. Samochód wjechał w robotników

Na trasie S7 na wysokości miejscowości Dębina doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. Ranne zostały trzy osoby, na miejscu pracują służby ratunkowe. Główna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje o objeździe.

Do wypadku na 333. kilometrze trasy S7 między Płońskiem a Warszawą doszło po godzinie 11. Z doniesień Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wynika, że w zdarzeniu brały udział samochód osobowy, ciężarowy i dostawczy. W wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby.

- Samochód wjechał w ekipę robotników drogowych. Dwie osoby zostało poszkodowane. Jedna z nich znajdowała się pod autem, została wyciągnięta przez strażaków - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. 

Zobacz wideo Miałeś wypadek? Nie uciekaj z miejsca zdarzenia

Wypadek na S7 w stronę Warszawy. Wyznaczono objazd

Na miejsce zdarzenia przyjechały dwie karetki i trzy wozy strażackie. Prawa jezdnia w kierunku Warszawy została zablokowana. Kierowcy jadący w stronę stolicy mogą kierować się na objazd biegnący DK62 w Nowym Dworze Mazowieckim, a następnie przez DK85 w Czosnowie. GDDKiA szacuje, że utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 13:35. 

Więcej o: