Wisłostrada. Kolizja z udziałem kilku aut. Utrudnienia i olbrzymie korki w kierunku centrum

W poniedziałek rano na Wisłostradzie niedaleko mostu Północnego doszło do poważnej kolizji z udziałem kilku samochodów. Stołeczna policja poinformowała, że na szczęście nikt nie został ranny.

Bezpośrednim efektem kolizji jest korek, który utworzył się na drodze w kierunku centrum miasta. Utrudnienia mają potrwać do czasu posprzątania jezdni przez odpowiednie służby.

Wisłostrada. Zderzenie sześciu aut. Droga do centrum niemal zablokowana

Reporter TVN 24 przekazał, że wskutek kolizji na Wisłostradzie panują poważne utrudnienia. - Doszło do zderzenia kilku aut, w tym samochodu ciężarowego. W tej chwili zablokowane są dwa pasy ruchu z trzech. Są ogromne korki w kierunku centrum. W przeciwnym kierunku, czyli wyjazd z Warszawy w stronę Łomianek, też się korkuje. Tam z kolei popsuł się samochód. Natomiast tutaj, w tym wypadku uczestniczyło sześć aut. W tej chwili trwa badanie ludzi uczestniczących w wypadku - przekazał Lech Marcinczak.

Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji przekazała z kolei więcej informacji na temat zdarzenia. - Zderzyło się pięć aut. Zgłoszenie otrzymaliśmy przed godziną 9. Na tę chwilę nie mamy informacji o osobach rannych - mówiła.

Na miejscu zdarzenia w dalszym ciągu pracują policjanci i strażacy. Utrudnienia w postaci korków na drodze w kierunku centrum Warszawy mają potrwać do momentu posprzątania jezdni.

Zobacz wideo Warszawa. Pijany mężczyzna dołączył do grupy nieznajomych. Został pobity i okradziony
Więcej o: