Trasa S8. Policja szuka świadków tragicznego wypadku. Poparzona kobieta spadła z węzła Konotopa

Komenda Powiatowa Policji dla powiatu warszawskiego zachodniego szuka świadków wypadku, który miał miejsce około godziny 4 rano 28 lipca w pobliżu węzła Konotopa. Służbom zależy także na nagraniach z tego zdarzenia.

Do tragicznego wypadku doszło w ubiegły wtorek. Około godziny 4 rano w pobliżu węzła Konotopa na trasie S8 spłonął samochód osobowy. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce, w pojeździe nie było nikogo. Po chwili znaleźli poparzoną kobietę leżącą na jezdni poniżej estakady. Choć przystąpiono do akcji ratunkowej, poszkodowanej nie udało się uratować. Lekarz, który przyjechał na miejsce zdarzenia, stwierdził jej zgon.

Policja szuka świadków wypadku i nagrań z momentu zdarzenia

Przyczyny wypadku nie są znane. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura. Aby ustalić jak najwięcej szczegółów zdarzenia, służby szukają świadków oraz nagrań z kamer samochodowych, które mogły zarejestrować moment tragedii.

"Prosimy o zgłaszanie się osobiste do Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach, ul. Warszawska 276, albo o kontakt mailowy na adres komendant.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl, bądź telefoniczny do dyżurnego jednostki. Numer telefonu czynny jest całą dobę (22) 752 80 00" - czytamy na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji dla powiatu warszawskiego zachodniego

Więcej o: