Rondo Czterdziestolatka w Warszawie. Pod autobusem MZA zapadła się jezdnia. Podstawiono beczkowóz

W okolicach ronda Czterdziestolatka pod stojącym autobusem MZA zapadła się jezdnia. Z ruchu zostały wyłączone dwa pasy. Wystąpiły też utrudnienia w dostawie wody do okolicznych bloków.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w rejonie Alej Jerozolimskich, róg Chałubińskiego. Pod tylną osią autobusu miejskiego zapadł się fragment jezdni, a pojazd oparł się silnikiem o ziemię. Doprowadziło to do zablokowania prawego oraz fragmentu środkowego pasa jezdni w kierunku ul. Marszałkowskiej.

Jak poinformował reporter portalu tvnwarszawa.pl, na miejscu pojawił się holownik Miejskich Zakładów Autobusowych oraz pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

"Drodzy Kierowcy prosimy o ostrożną jazdę w rejonie Al. Jerozolimskich róg ul Chałubińskiego. W związku z prowadzonymi w tym miejscu pracami, z ruchu wyłączone są dwa pasy jezdni. Przepraszamy także Mieszkańców okolicznych bloków za utrudnienia w dostawie wody. Na czas prac podstawiliśmy beczkowóz, kolejny jest w drodze. Pracujemy na miejscu, żeby jak najszybciej przywrócić dostawy wody i przejezdność jezdni" - poinformowało na Facebooku MPWiK (wpis pojawił się o godz. 20:04). 

Więcej o: