Warszawa. Na Białołęce zarwał się balkon. Jego fragment przygniótł mężczyznę

Przed godziną 11:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na ulicy Mehoffera w Warszawie. Balkon spadł z wysokości pierwszego piętra. Jego fragment przygniótł mężczyznę.

Jak podaje portal polsatnews.pl, do zdarzenia doszło we wtorek 16 czerwca. Około godziny 10:46 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku.

Wypadek w Warszawie. Balkon spadł na mężczyznę z wysokości pierwszego piętra

- Balkon mieszkania na pierwszym piętrze bloku oberwał się i przygniótł nogi jednego z pracowników budowy. Trwa akcja policji, na miejsce wysłano załogę pogotowia oraz straż pożarną - poinformował st. kpt. Michał Konopka z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy

Według informacji warszawawpigulce.pl do wypadku doszło podczas prac wykończeniowych na terenie budowy osiedla bloków przy Mehoffera 31 os. Nowodwory. Balkon zerwał się z wysokości pierwszego piętra. Według ustaleń portalu mężczyzna cały czas był przytomny.

Akcja ratunkowa zakończyła się około godziny 11:30, kiedy strażacy wydobyli mężczyznę spod zerwanej konstrukcji. Poszkodowany żyje i po uwolnieniu został przekazany pogotowiu, które zabrało go do szpitala

Zobacz wideo Pijany rowerzysta jechał zygzakiem. Gdy zainteresowała się nim policja, wywrócił się przed maską ich wozu
Więcej o: