Wola. Zawalił się dach w budynku przy ul. Ogrodowej. Przyczyną mogła być przeciekająca woda

W piątek wieczorem w budynku mieszkalnym przy ul. Ogrodowej doszło do uszkodzenia dachu. Jak informuje burmistrz dzielnicy Wola, Krzysztof Strzałkowski, z użytkowania wyłączono osiem mieszkań.

Do uszkodzenia części dachu doszło w budynku przy ul. Ogrodowej 55. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie w piątek o godzinie 21:30. Łącznie ewakuowano siedem osób - informuje TVN Warszawa.

Z kolei portal Warszawa.wyborcza.pl podaje, powołując się na rzecznika dzielnicy Wola Tomasza Kellera, że wstępne oględziny wykazały, że przyczyną uszkodzenia dachu mogła być przeciekająca woda.

Wola. Zawalił się dach w budynku przy ul. Ogrodowej 

Do sprawy na Facebooku odniósł się burmistrz dzielnicy Wola, Krzysztof Strzałkowski. Poinformował, że w wyniku zdarzenia wyłączono z użytkowania osiem mieszkań. Na miejscu pojawili się przedstawiciele zarządu dzielnicy Wola.

Strzałkowski poinformował także, że zarząd dzielnicy jest w kontakcie z poszkodowanymi rodzinami. 
"Zaoferowaliśmy pomoc psychologiczną, wsparcie OPS, mamy przygotowane miejsca noclegowe na czas remontu od zaraz, jednak większość mieszkańców skorzystała z gościny rodziny i znajomych. Na miejscu trwają prace zabezpieczające. ZGN rozpoczął przygotowania do naprawy, szczegółowy zakres prac poznamy po decyzji PINB, której spodziewamy się w poniedziałek

- czytamy we wpisie burmistrza.

Zobacz wideo Wolscy policjanci wyjaśnili sprawę usiłowania dwóch zabójstw, do których doszło w grudniu 2019 roku.
Więcej o: