Ochota. Zerwała się winda budowlana. Dwóch pracowników spadło z drugiego piętra

Na ul. Baśniowej na warszawskiej Ochocie zerwała się winda budowlana. Znajdowało się w niej dwóch pracowników, którzy spadli z wysokości drugiego piętra. Zostali przewiezieni do szpitala.

W piątek w trakcie ocieplania budynku mieszkalnego przy ulicy Baśniowej zerwała się winda budowlana, która znajdowała się na zewnątrz bloku - informuje TVN Warszawa. Znajdowało się w niej dwóch pracowników. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, policja i aż pięć zastępów straży pożarnej.

Mężczyźni trafili do szpitala

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 9.20. Mężczyźni spadli z wysokości drugiego piętra. Ich zdrowie było najważniejsze, dlatego w pierwszej kolejności zapadła decyzja o przewiezieniu ich do szpitala. Nie wiemy jeszcze, w jakim są stanie. Na miejscu prowadzimy dalej czynności. Będziemy sprawdzać, w jaki sposób doszło do zerwania windy

- mówi w rozmowie z TVN Warszawa Karol Cebula, rzecznik prasowy komendy policji na Ochocie i dodaje, że mężczyźni są w wieku 30 i 33 lat. Zostali przewiezieni do szpitala. W chwili wypadku byli trzeźwi.

Zobacz wideo Warszawa. Włamywacze na widok policjantów położyli się na podłodze i udawali, że śpią
Więcej o:
Komentarze (12)
Ochota. Zerwała się winda budowlana. Dwóch pracowników spadło z drugiego piętra
Zaloguj się
 • krzysztof_ptk

  Oceniono 9 razy 7

  W chwili wypadku pracownicy byli trzeźwi...Czyli winda były pijana. A teraz wyobraźmy sobie taką windę na wieżowcu w centrum miasta. Gdzieś na 30 piętrze...

 • xegar

  Oceniono 7 razy 7

  Nawiązując do ostatniego zdania artykułu, życzę rychłego znietrzeźwienia z okazji powrotu do zdrowia po wypadku, który mógł się bardzo źle skończyć.

 • brak.slow

  Oceniono 6 razy 6

  Co ma do rzeczy fakt, ze panowie byli trzeźwi lub nietrzeźwi? Za windę odpowiada firma montująca windy! Powinny być one bezpieczne nawet dla pijanych i odurzonych narkotykami.

 • krytycznavvagina

  Oceniono 7 razy 5

  Biedni Ukraińcy.

 • dante_waw

  Oceniono 2 razy 2

  To byli pracownicy... czy dwa podmioty wspolpracujace na umowie B2B??

 • johnny1

  0

  Spadli?Linek nie nie mieli?

 • antykibol

  Oceniono 2 razy -2

  Cały czaskowski, zerwany jak ta winda

 • jurii.sachar

  Oceniono 8 razy -6

  Kolejna awaria w Warszawie, tym razem windy. A czlowiek awaria pracuje nad usunięciem TVP Info....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX