Ochota. Zerwała się winda budowlana. Dwóch pracowników spadło z drugiego piętra

Na ul. Baśniowej na warszawskiej Ochocie zerwała się winda budowlana. Znajdowało się w niej dwóch pracowników, którzy spadli z wysokości drugiego piętra. Zostali przewiezieni do szpitala.

W piątek w trakcie ocieplania budynku mieszkalnego przy ulicy Baśniowej zerwała się winda budowlana, która znajdowała się na zewnątrz bloku - informuje TVN Warszawa. Znajdowało się w niej dwóch pracowników. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, policja i aż pięć zastępów straży pożarnej.

Mężczyźni trafili do szpitala

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 9.20. Mężczyźni spadli z wysokości drugiego piętra. Ich zdrowie było najważniejsze, dlatego w pierwszej kolejności zapadła decyzja o przewiezieniu ich do szpitala. Nie wiemy jeszcze, w jakim są stanie. Na miejscu prowadzimy dalej czynności. Będziemy sprawdzać, w jaki sposób doszło do zerwania windy

- mówi w rozmowie z TVN Warszawa Karol Cebula, rzecznik prasowy komendy policji na Ochocie i dodaje, że mężczyźni są w wieku 30 i 33 lat. Zostali przewiezieni do szpitala. W chwili wypadku byli trzeźwi.

Zobacz wideo Warszawa. Włamywacze na widok policjantów położyli się na podłodze i udawali, że śpią
Więcej o: