Ożarów Mazowiecki. Zaatakował nożem pracownika baru, bo nie pozwolił mu zjeść posiłku na miejscu

41-latek zaatakował nożem pracownika baru w Ożarowie Mazowieckim. Wcześniej mężczyzna nie pozwolił napastnikowi zjeść posiłku na miejscu.

Dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim około 1 w nocy otrzymał zgłoszenie dotyczące niszczenia budynku, w którym znajduje się lokal gastronomiczny. Świadek alarmował, że mężczyzna rzuca prętem w elewację baru.

Klient baru zaatakował nożem pracownika, który nie pozwolił mu zjeść posiłku na miejscu

Na miejsce udali się policjanci z oddziału patrolowo-interwencyjnego. Razem ze strażnikami miejskimi funkcjonariuszom udało się zatrzymać agresywnego 41-latka. Jak się okazało, wcześniej mężczyzna przyszedł do baru i po zakupie posiłku na wynos, chciał go skonsumować na miejscu. Pracownik lokalu zwrócił mu uwagę (nie można tego robić ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem - red.) i poprosił o opuszczenie tego miejsca. 41-latek nie chciał jednak opuścić baru.

W pewnym momencie między mężczyznami doszło do awantury, podczas której klient groził pracownikowi baru uszkodzeniem ciała. Po kilku godzinach 41-latek wrócił na miejsce i zadał pokrzywdzonemu cios nożem.

Zobacz wideo Policja ścigała nietrzeźwego mężczyznę, który nigdy nie miał prawa jazdy, a dodatkowo przewoził skradzione drzewo

W nocy napastnik powrócił po raz trzeci, by uszkodzić baner reklamowy lokalu. Wtedy też został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Do poszkodowanego wezwano z kolei karetkę pogotowia ratunkowego. Pracownik baru został opatrzony przez medyków na miejscu.

Jak się okazało, zatrzymany 41-letni Ukrainiec był nietrzeźwy. Miał promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kierowania gróźb oraz uszkodzenia ciała i mienia. Napastnik został objęty policyjnym dozorem. Ma też zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego i do budynku, w którym znajduje się bar.

Więcej o: