Ożarów Mazowiecki. Zaatakował nożem pracownika baru, bo nie pozwolił mu zjeść posiłku na miejscu

41-latek zaatakował nożem pracownika baru w Ożarowie Mazowieckim. Wcześniej mężczyzna nie pozwolił napastnikowi zjeść posiłku na miejscu.

Dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim około 1 w nocy otrzymał zgłoszenie dotyczące niszczenia budynku, w którym znajduje się lokal gastronomiczny. Świadek alarmował, że mężczyzna rzuca prętem w elewację baru.

Klient baru zaatakował nożem pracownika, który nie pozwolił mu zjeść posiłku na miejscu

Na miejsce udali się policjanci z oddziału patrolowo-interwencyjnego. Razem ze strażnikami miejskimi funkcjonariuszom udało się zatrzymać agresywnego 41-latka. Jak się okazało, wcześniej mężczyzna przyszedł do baru i po zakupie posiłku na wynos, chciał go skonsumować na miejscu. Pracownik lokalu zwrócił mu uwagę (nie można tego robić ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem - red.) i poprosił o opuszczenie tego miejsca. 41-latek nie chciał jednak opuścić baru.

W pewnym momencie między mężczyznami doszło do awantury, podczas której klient groził pracownikowi baru uszkodzeniem ciała. Po kilku godzinach 41-latek wrócił na miejsce i zadał pokrzywdzonemu cios nożem.

Zobacz wideo Policja ścigała nietrzeźwego mężczyznę, który nigdy nie miał prawa jazdy, a dodatkowo przewoził skradzione drzewo

W nocy napastnik powrócił po raz trzeci, by uszkodzić baner reklamowy lokalu. Wtedy też został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Do poszkodowanego wezwano z kolei karetkę pogotowia ratunkowego. Pracownik baru został opatrzony przez medyków na miejscu.

Jak się okazało, zatrzymany 41-letni Ukrainiec był nietrzeźwy. Miał promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kierowania gróźb oraz uszkodzenia ciała i mienia. Napastnik został objęty policyjnym dozorem. Ma też zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego i do budynku, w którym znajduje się bar.

Więcej o:
Komentarze (102)
Ożarów Mazowiecki. Zaatakował nożem pracownika baru, bo nie pozwolił mu zjeść posiłku na miejscu
Zaloguj się
 • zueoko

  Oceniono 62 razy 60

  Wypi*rdolić do Ługańska jak mu się nie podobają warunki egzystencji w Polsce. Znam wielu fajnych ludzi zza wschodniej granicy, którzy mniej lub bardziej asymilują się tutaj i jest OK. Wyżej opisanego chama wyrzucić. To samo tyczy się wszystkich buraków, którzy nie potrafią zachować się w innych niż swój krajach. Nie pasuje - do widzenia.

 • 162tony

  Oceniono 33 razy 33

  No i teraz...
  Czy wbicie w kogoś noża to
  a) próba zabójstwa
  b) pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

  No bo to są dwa światy. 25 do dożywocia (czyli realnie 12 lat) albo 6 miesięcy do 8 lat (czyli zawiasy)
  Dodatkowo skoro jest to obcokrajowiec to dlaczego nie siedzi w areszcie? Wsiada w samochód, jedzie do siebie i szukaj wiatru w polu.

 • junk92508

  Oceniono 34 razy 32

  Bar wzięty?

  Lubię Ukraińców ale tu trzeba być bezwzględnym - deportacja i zakaz wjazdu do Shengen...

 • pcx

  Oceniono 28 razy 28

  No to odesłać go do odsiadywania kary tam, skąd przybył...

 • z.04.2019

  Oceniono 24 razy 24

  W tym przypadku widziałbym areszt.

 • gigigolo

  Oceniono 31 razy 23

  dopiero za trzecim razem zareagowała policja...pewnie byli zajęci z nowym policyjnym tworem - policją kryminalną poszukiwaniami kto rozrzucił tzw. karty do głosowania, które jeszcze kartami nie były. za PZPR władza swojej milicji stworzyła cały departament (X chyba) do 'walki' z polityczną reakcja i sługusami zaplutego imperializmu. ani się obejrzeliśmy jak wszystko wraca w swoje stare koleiny, dzięki miłościwemu szeregowemu posłowi.

 • lica79

  Oceniono 20 razy 20

  Wiem że Polacy maja swoje za pazurami i nieraz za granicą dali popis głupoty niemniej uważam że tacy ludzie powinni od razu dostawać bana na wjazd i na butach do domu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX