Auto uderzyło w wiatę przystanku na Grochowskiej, ta przewróciła się na tramwaj. Kierowca uciekł

Volkswagen uderzył w wiatę przystanku tramwajowego przy ul. Grochowskiej, a ta przewróciła się na tramwaj linii 22. Dwie pasażerki samochodu zostały ranne. Kierowca uciekł, został jednak zatrzymany przez funkcjonariuszy policji

Do zdarzenia doszło przed godz. 12. - Na wysokości ul. Grochowskiej nr 251 [w pobliżu ul. Międzyborskiej - red.] kierujący pojazdem marki Volkswagen zderzył się z pojazdem marki Audi. W wyniku tego Volkswagen przemieścił się i uderzył w wiatę przystanku tramwajowego, która przewróciła się na tramwaj linii 22 - relacjonuje w rozmowie z Metrowarszawa.pl st. post. Beata Czyszczoń z Komendy Stołecznej Policji.

Dwie pasażerki volkswagena z urazami głowy zostały zabrane do szpitala na obserwację. - Na szczęście nikt nie znajdował się na przystanku. W tramwaju nikt nie ucierpiał - mówi nam asp. sztab. Łukasz Płaskociński z Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy.

Wypadek na przystanku tramwajowym przy ul. Grochowskiej

Jak informuje policja, kierowca volkswagena szybko oddalił się z miejsca zdarzenia, ale "został ujęty przez załogi patrolowe na rondzie Wiatraczna". Był nietrzeźwy.

Na miejscu trwają utrudnienia. Jak podał kilkanaście minut po godz. 13 Zarząd Transportu Miejskiego, "ruch w kierunku krańców WIATRACZNA i GOCŁAWEK odbywa się z pominięciem przystanku Międzyborska 04".

Zobacz wideo Lubelskie. 44-latka zjechała z ronda i uderzyła w barierki
Więcej o:
Komentarze (80)
Auto uderzyło w wiatę przystanku na Grochowskiej, ta przewróciła się na tramwaj. Kierowca uciekł
Zaloguj się
 • burek_polny

  Oceniono 71 razy 53

  Kolejny kretyn na torze szybkiej jazdy, jaka od lat stala sie Grochowska.
  A kulsony ganiaja ludzi z bialymi rozami...

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 50 razy 40

  Trochę jak Sasin. Drukuje coś ale nie jest winny.

 • assass

  Oceniono 34 razy 32

  Zapytam: a gdzie była policja żeby wariata w porę zablokować? W krzakach, na głębokim poboczu czy może na Orlenie jadła hotdoga? Pytam nie bez powodu. Od około miesiąca mam policję na oku. I co widzę? Na przykład radiowóz obojętnie mijający samochód stojący na zakazie i ścieżce rowerowej jednocześnie, radiowóz, który włącza na chwilę koguta, żeby wykonać niedozwolony manewr zawracania, radiowóz, który mnie wyprzedza, kiedy jadę z maksymalną dozwoloną prędkością, radiowóz udający że patroluje autostradę zaparkowany w szczerym polu. Itp itd....

 • hilux_ie

  Oceniono 27 razy 27

  Oddalił się niezwłocznie, ponieważ biegł po pomoc, wysoki sądzie.

 • euzjebusz

  Oceniono 31 razy 27

  Wróci jak wytrzeźwieje. Każdy gó...arz z bogatymi rodzicami wie jak to działa.

 • kilerpizza

  Oceniono 32 razy 26

  Wstał z kolan i postanowił to uczcić.

 • kufel1968

  Oceniono 27 razy 25

  I tutaj można zachwalać koronowirusa, nikogo nie było na przystanku.

 • kerryking

  Oceniono 22 razy 20

  Auto uderzyło. Autonomiczne chyba było. Biedny kierowca się przestraszył i uciekł. Kiedy wreszcie potencjalni mordercy będą właściwie określani? Bandyci drogowi, uliczni tchórze uciekający jak coś się stanie?

 • bsdw

  Oceniono 26 razy 20

  Kierowca był oczywiście trzeźwy a jechał trochę za szybo bo sie spieszył na NIESZPORY

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX