Poszedł po pieczywo, ukradli mu bentleya. Policja znalazła skradzione auto w trzy godziny

Warszawscy policjanci odzyskali skradzionego bentleya wartego półtora miliona złotych w przeciągu trzech godzin. Samochód zniknął z parkingu, kiedy jego właściciel poszedł kupić pieczywo.

Policjanci z komisariatu w Wawrze otrzymali zgłoszenie od właściciela samochodu marki Bentley. Z relacji mężczyzny wynikało, że zostawił auto otwarte, pozostawiając kluczyki w stacyjce i poszedł kupić coś na stoisku z pieczywem. Kiedy po chwili wrócił do miejsca, w którym zaparkował, jego pojazdu już tam nie było.

Zobacz wideo Okradli opuszczony hotel. Ich łupem padły... drzwi

Policja znalazła skradzionego bentleya. Samochód stał w podwarszawskiej miejscowości

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością samochodową. Odnalezienie skradzionego bentleya zajęło im mniej niż trzy godziny. Pojazd znajdował się na jednym z parkingów w podwarszawskiej miejscowości. Samochód wrócił do właściciela, a policjanci kontynuują czynności związane z kradzieżą i wyjaśniają jej okoliczności, aby ustalić sprawcę. 

Więcej o:
Komentarze (202)
Poszedł po pieczywo, ukradli mu bentleya. Policja znalazła skradzione auto w trzy godziny
Zaloguj się
 • clamcay

  Oceniono 131 razy 123

  Straszne chamstwo! W życiu nie pojadę do Warszawy Bentlejem po bułki!

 • siwywaldi

  Oceniono 77 razy 61

  "Z relacji mężczyzny wynikało, że zostawił auto otwarte, pozostawiając kluczyki w stacyjce..."

  Żeby zrobić taką idiotyczną "akcję" to naprawdę trzeba być WYSOKIEJ KLASY debilem. Bo jak się idzie do sklepu, to auto się zamyka. Natomiast jak się umówionemu złodziejowi wystawia auto dla odszkodowania, to złodziejowi daje się "lewy" kluczyk. Bo w przypadku kradzieży, brak 2 kompletów oryginalnych kluczyków, to poważny kłopot z odszkodowaniem. Zwłaszcza przy autach takiej klasy.

 • jurand48

  Oceniono 63 razy 53

  Widocznie maseczka zasłoniła mu oczy i zostawił auto z kluczykami ..może jeszcze z uruchomionym silnikiem ? Jak taka pierdoła zarobiła na tego Bentleya ?

 • e_gregor2

  Oceniono 49 razy 39

  Jak kowalskiemu ukradną nastoletniego golfa albo corollę to policja napisze notatkę informująca o braku śladów i prokuratura szybko umorzy postępowanie z powodu niemożności ustalenia sprawców. Tekturowe państwo dla uprzywilejowanych

 • piewca_poprawny

  Oceniono 41 razy 35

  po pierwsze w tym samochodzie nie ma stacyjki. zostawił kluczyki na fotelu czy w schowku. po drugie wyjaśnijcie mi skąd tacy debile mają pieniądze na taki samochód? każdy rozgarnięty przedsiębiorca wie że jak mu skradną samochód z kluczykami lub dowodem rejestracyjnym to nici z odszkodowania z ac.

 • krakoski.arch

  Oceniono 24 razy 20

  To to auto ma stacyjkę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX