Strzały przy szpitalu MSWiA w Warszawie. Trwają poszukiwania mężczyzny, który potrącił policjantkę

W pobliżu szpitala MSWiA przy ul. Wołoskiej policja oddała strzały w kierunku daewoo matiza, którego kierowca potrącił policjantkę podczas próby rozliczenia kolizji. - Na miejsce ściągnięto psa tropiacego, rozpoczęły się poszukiwania - mówi w rozmowie z Metrowarszawa.pl rzeczniczka Komendy Stołecznej Policji.

Strzały z policyjnej broni padły w okolicach szpitala MSWiA przy Wołoskiej po tym, jak jeden ze sprawców okolicznej kolizji próbował uciec przed policją.

Szpital MSWiA. Padły strzały z broni policyjnej. Trwa obława na kierowcę daewoo

Jak relacjonuje w rozmowie z Metrowarszawa Anna Kędzierzawska z KSP,  policjanci zostali wezwani do kolizji z udziałem trzech samochodów przy ulicy Wołoskiej w Warszawie. Jeden z jej uczestników - kierowca daewoo matiza - próbował odjechać z miejsca zdarzenia przy próbie wypisania mandatu. Wyminął radiowóz, który zablokował mu drogę, a następnie potrącił policjantkę. - Na szczęście nic poważnego jej się nie stało - mówi Kędzierzawska.

Jak dodaje, w odpowiedzi na zachowanie kierowcy matiza, drugi z policjantów oddał strzały w kierunku odjeżdżającego pojazdu. Kierowcy daewoo udało się uciec, a wkrótce potem jego porzucone auto znaleziono przy ulicy Miłobędzkiej. - Na miejsce ściągnięto psa tropiącego, rozpoczęły się poszukiwania, powiadomiony został także prokurator - informuje rzeczniczka KSP.

Na miejscu są służby, ruch samochodowy jest częściowo zablokowany.

Więcej o:
Komentarze (120)
Strzały przy szpitalu MSWiA w Warszawie. Kierowca potrącił policjantkę
Zaloguj się
 • Jerzy Szynkiewicz

  Oceniono 102 razy 68

  Wysluchałem konferencji prasowej w Senacie Karczewskiego, który dopomina się dymisji Marszałka Prof Grodzkiego. Zarzut jaki sformułował, że wziął urlop i pojechał na narty. Ale jak Duda siedzi na nartach całą zimę to jakoś nie przeszkadza.Jest Pan panie Karczewski rzenujący, pracuje Pan dla idei za którą każe Pan sobie płacić, doi Pan ten kraj ile wlezie, tą Pana bezszczelnosc to nie ma granic przyzwoitości, nie może się Pan pogodzić, że nie będzie mieszkał w apartamencie za który płacili podatnicy. Nie ma Pan wstydu. Jest Pan miernym człowiekiem.

 • gangut

  Oceniono 40 razy 28

  Może wiózł makaron i bał się że mu skonfiskują.

 • szabepio

  Oceniono 63 razy 23

  Pispolucja znów dała dupy. Ale bić kobiety Polki prorestujące przeciw zdradzieckiej sekcie sroleńskiej to potrafią.

 • tadian

  Oceniono 33 razy 23

  Matiz??!!! Jaka bandyterka takie samochody.

 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 31 razy 21

  Fast and furious and Matiz.

 • lblblblb

  Oceniono 21 razy 19

  Ferrari Matizello

 • lblblblb

  Oceniono 20 razy 18

  Uciekł, bo miał w bagażniku płyn do dezynfekcji swojskiej produkcji 96%

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX