Zaatakował zbierającego podpisy pod kandydaturą Dudy. Został zatrzymany. Policja publikuje nagranie

Komenda Stołeczna Policji zamieściła nagranie z ataku na wolontariusza, który zbierał podpisy pod kandydaturą Andrzeja Dudy. Udało się zatrzymać prawdopodobnego napastnika.

W sobotę rano na Grochowie zbierający podpisy pod kandydaturą Andrzeja Dudy wolontariusz został napadnięty. Napastnikiem jest prawdopodobnie 44-letni mężczyzna. Nagranie z monitoringu pomogło policji ustalić jego tożsamość.

Od soboty policjanci ustalali tożsamość i miejsce pobytu mężczyzny, który zaatakował wolontariusza w pobliżu ronda Wiatraczna. Zabezpieczono nagrania z zajścia, a zatrzymanie sprawcy było kwestią czasu. Dzisiaj kryminalni zatrzymali 44-letniego podejrzanego

- poinformowała we wtorek Komenda Stołeczna Policji. Później na Twitterze funkcjonariusze zamieścili również nagranie, na którym widać atak mężczyzny na wolontariusza.

Zatrzymany do sprawy sobotniego ataku na wolontariusza mężczyzna, dzisiejszą noc spędzi w areszcie policyjnym. Jutro dalsze czynności będą realizowane z udziałem prokuratora.

- napisali w serwisie społecznościowym policjanci.

Więcej o:
Komentarze (188)
Zaatakował zbierającego podpisy pod kandydaturą Dudy. Został zatrzymany. Policja publikuje nagranie
Zaloguj się
 • cozano

  Oceniono 53 razy 49

  Obojętnie kim by nie był, chamstwo i chuligaństwo jest godne potępienia i kary.

 • zwierzoczlekoupior

  Oceniono 37 razy 19

  sutener zaczyna sie wku...ac.

 • adamlubin

  Oceniono 25 razy 17

  O ile inne komentarze by były jakby kopany był gejem, innej wiary, innego koloru skóry, starszym bratem.

 • ochujek

  Oceniono 30 razy 14

  Duda ułaskawi? Nadstawi drugi półdupek jako katolik? Gdy w Radomiu czerech narodowców pobiło aktywistę KODu to prokuratura postawiła zarzuty pobitemu. Państwo PiS.

 • blumkwist

  Oceniono 42 razy 14

  "Nie popieram, ale rozumiem i popieram" . Nienawiść wobec PIS jest uzasadniona, w przeciwieństwie do nienawiści wyrażanej przez ludzi z PIS; tam pokazanie faka jest już niewybaczalną zabronią...co innego kopanie zwolenników PIS - to sprawa całkiem zrozumiała...To wasza mentalność Kalego, tak was wychowały medialne szczujnie...

 • volverener

  Oceniono 32 razy 10

  Ciekawe ile Pis zapłacił temu menelowi za ten numer? I bądźmy przygotowani na więcej takich prowokacji. Hitler też tak zaczynał ....

 • precz_z_komunia

  Oceniono 19 razy 9

  Dziennikarz TVPiS zachował się nieładnie kopiąc tego od Oleja :-)
  To może TVPiS kosztować 2 miliardy :-)
  Czy warto było dla tego nagrania :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX