Rembertów: palił w piecu olejem silnikowym. Osiedle było czarne od dymu

Strażnicy Miejscy z Oddziału Środowiskowego podczas patrolu w Rembertowie zaobserwowali duże zadymienie w dzielnicy. Funkcjonariuszom udało się zlokalizować miejsce z którego wydobywał się duszący i gęsty dym.
Zobacz wideo

Strażnicy Miejscy zaobserwowali duże zadymienie podczas patrolu w Rembertowie. Szybko udało im się zlokalizować, że dym wydobywa się z jednego z domów znajdującego się przy ulicy Strażackiej.

Rembertów w czarnym dymie: jeden z mieszkańców palił w piecu olejem silnikowym

Funkcjonariuszom udało się porozmawiać z właścicielem posesji. Podczas rozmowy właściciel przyznał, że świadomie wykorzystuje odpady płynne niezgodnie z obowiązującymi przepisami. Mężczyzna w piecu palił m.in. olejem silnikowym, ale też innymi odpadami.

Mężczyzna został ukarany grzywną. Strażnicy Miejscy zapowiedzieli także kontrolę, która ma zweryfikować, czy właściciel dostosował się do zmian i przestrzega przepisów.

Osoba, która zostanie przyłapana na spalaniu śmieci, musi liczyć się z karą grzywny od 20 do 500 złotych, którą wypisuje Strażnik Miejski. Dodatkowo funkcjonariusz może skierować sprawę do Wydziału Środowiska Urzędu Miasta lub do sądu. Wtedy maksymalna kara grzywny wzrasta do nawet pięciu tysięcy złotych. Dodatkowo na właściciela może zostać nałożona kara ograniczenia wolności do 30 dni.

Więcej o:
Komentarze (14)
Rembertów: palił w piecu olejem silnikowym. Osiedle było czarne od dymu
Zaloguj się
 • magicpp

  Oceniono 17 razy 17

  No wielkie brawa dla funkcjonariuszy i służb miejskich. Półmózg palił olejem i dostał mandat, na pewno bardzo się przejął i od razu zmienił sposób opalania na gaz. Przecież Ci ludzie trują innych, kary powinny być dużo bardziej surowe bo w modelu mandatów nic się nigdy nie zmieni....

 • prinsik

  Oceniono 20 razy 16

  Gdyby kara wynosiła od 2 tyś. do 5 tyś. to może dysfunkcyjnie społeczny prol zastanowił by się, jaki syf robi dla siebie, sąsiadów i środowiska.

 • norton2

  Oceniono 16 razy 14

  Śmiech na sali - puste krzesła .Kara od 20 do 500 zł .
  Powinna wynosić od 20 000 zł do 0.5 mln.zł.Wtedy by się opamiętali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • sprzedam_sie

  Oceniono 14 razy 12

  Dostal mandat 70 czy 150 zl?? Od wdychania tego syfu czesc ludzi umrze pewnie wczesniej, ale co tam - panstwo PiS ma obywatela w dudzie!
  Panstwo z dykty i papieru.

 • sir.fred

  Oceniono 12 razy 10

  Powinni mu ten piec zdemontować.

 • takkietam

  Oceniono 16 razy 6

  A pod domem 14-letni passat WWL i naklejka wyklętych i ze pamięta44. Yebany syf pisowski , wschodnie zakute łby .

 • gorillaglu

  Oceniono 6 razy 4

  Sądząc po zdjęciach, w domu raczej chudo. Czy poza karą zrobiono coś, by obywatel nie musiał palić śmieciami? Bo karać każdy potrafi...

 • james-cole

  Oceniono 5 razy 3

  straszna kara za trucie wszystkich dookoła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX