Piaseczno: zaginęła 16-letnia Kornelia Krassowska. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Policjanci z Piaseczna udostępnili zdjęcie i rysopis Kornelii Krassowskiej, która zaginęła we wtorek 11 lutego. 16-latka do tej pory nie wróciła do domu i nie skontaktowała się z rodziną.
Zobacz wideo

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie udostępnili zdjęcie i rysopis 16-latki, która zaginęła we wtorek 11 lutego. Dziewczyna po raz ostatni była widziana około godziny 19:00 przy ulicy Pawiej w Piasecznie.

Piaseczno: policja szuka zaginionej Kornelii Krassowskiej

Kornelia Krassowska ma 160 centymetrów wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma jasne, blond włosy sięgające za ramiona oraz jasne, szaro-niebieskie oczy.

W dniu zaginięcia ubrana była w czarne, jeansowe spodnie, czarną bluzę z kapturem, czarną kurtkę bomberkę i czarne trampki z białą podeszwą. Miała przy sobie dużą, czarną torebkę.

Policja apeluje do wszystkich osób, które widziały ostatnio nastolatkę lub znają jej aktualne miejsce pobytu o pilny kontakt z KPP w Piasecznie. Informacje można przekazywać pod numerem telefonu 22 60 45 213 lub meilowo: oficer.prasowy@ksp.policja.gov.pl. Zgłoszenia przyjmują też wszystkie jednostki policji na terenie całego kraju.

Więcej o: