93-latkowi ukradziono hulajnogę. Apel wnuczki: To nie jest hipsterski wehikuł

Wnuczka 93-letniego mężczyzny z Warszawy napisała wzruszający apel, w którym prosi złodziei o zwrot elektrycznej hulajnogi. Bez tego pojazdu starszy mężczyzna praktycznie nie jest w stanie się poruszać.
Zobacz wideo

Do kradzieży doszło w poniedziałek 10 lutego wieczorem przy placu Wilsona w Warszawie. Hulajnoga ustawiona była przed kinem Wisła. Elektryczny pojazd z siedzonkiem (frugal city) umożliwiał 93-letniemu mężczyźnie poruszanie się oraz był jego głównym środkiem transportu.

93-latkowi ukradziono elektryczną hulajnogę: To nie jest hipsterski wehikuł, ale przedmiot potrzebny do codziennego życia

Rodzina 93-latka prosi za pośrednictwem Facebooka, by zwrócono hulajnogę starszemu mężczyźnie. "To nie jest hipsterski wehikuł, ale przedmiot potrzebny do codziennego życia naszego sąsiada" - napisano na stronie Plac Wilsona.

W komentarzach pod zdjęciem wnuczka starszego mężczyzny, pani Magdalena, opisała skradziony pojazd. Jest to czarna hulajnoga z siedzonkiem typu Frugal City. Używana była od 2 lat - widać na niej ślady użytkowania. Ma dodatkowo samodzielnie, niezbyt starannie, zamontowany metalowy koszyk na zakupy, który przymocowany jest z tyłu za siedzeniem.

Pod postem na portalu społecznościowym pojawił się także pomysł, by zorganizować zbiórkę pieniędzy na nową hulajnogę elektryczną dla mieszkańca Warszawy. Decyzję w tej sprawie musi jednak podjąć najbliższa rodzina mężczyzny.

Więcej o:
Komentarze (54)
93-latkowi ukradziono hulajnogę. Apel wnuczki: To nie jest hipsterski wehikuł
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 86 razy 66

  A Policja pilnuje komunistycznej willi Rajmunda Kaczyńskiego i nie ma czasu zajmować się takimi drobiazgami ...

 • maxwywar2

  Oceniono 49 razy 39

  Polak ukradnie wszystko a jak nie da się ukraść to przynajmniej zniszczy.

 • gama01

  Oceniono 42 razy 30

  Okrasc staruszka, potracic dziecko. Polskie pany !

 • fafik.laciaty

  Oceniono 34 razy 28

  Kiedyś koniokradów wieszano. Dzisiaj za kradzież powinno się ucinać rękę.

 • komendantkisiel

  Oceniono 24 razy 18

  dlaczego złodziej ma się zlitować nad ofiarą? lepiej okraść słabego niż Pudziana

 • tad-tad1

  Oceniono 19 razy 15

  Kiedyś wydawało sie że lepkie łapska polaczków , będą coraz rzadziej widziane, ale wydaje się że MO i Prokuratura, ma poważne zadania polityczne ,a złodzieja łap sobie sam, Zlodzieje z Polski'' rozsławiaja '' imię dumnej , Katolickiej , praworządnej ,Polski , Niczym Fundacja narodowa , a nic nie kosztują.

 • kingsizemax

  Oceniono 14 razy 12

  Podobno widziano przy placu Wilsona kobietę z białą różą. Cała warszawska policja zajęta jest obławą na tę niebezpieczną terrorystkę, więc niestety hulajnogi nie ma kto szukać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX