Potrącenie pieszej prowadzącej wózek na przejściu. Kobieta i dziecko trafili do szpitala

W czwartek późnym popołudniem na Żoliborzu doszło do potrącenia pieszej, która prowadziła wózek z dzieckiem. Kobieta i 2-letnie dziecko trafili do szpitala. - Będziemy dokładnie ustalać okoliczności zdarzenia - mówi w rozmowie z Metrowarszawa.pl podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

- Ok. godz. 18 na skrzyżowaniu ulic gen. Zajączka i Mickiewicza doszło do potrącenia kobiety z dzieckiem. Kobieta przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych, prowadziła wózek - mówi portalowi Metrowarszawa.pl podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

Kobieta i dziecko trafili do szpitala, na razie nie wiadomo, jaki jest ich stan zdrowia. Jak dodał funkcjonariusz KSP, dziecko ma ok. 2 lat. Kierowca peugeota był trzeźwy.

- Będziemy dokładnie ustalać okoliczności zdarzenia - podkreśla podkom. Rafał Retmaniak.

>>> Rybnik. Pościg za pijanym motorowerzystą. Kierowca postanowił uciekać w stronę kompleksu leśnego. Miał dwa promile

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (102)
Potrącenie pieszej prowadzącej wózek na przejściu. Kobieta i dziecko trafili do szpitala
Zaloguj się
 • marc.pl

  Oceniono 61 razy 45

  Polacy mają opinię najbardziej bezmyślnych i niebezpiecznych kierowców w Europie - trudno się z tym nie zgodzić patrząc na krwawą jatkę jaka dzieje się codziennie na naszych drogach. Przejścia dla pieszych w Polsce są jak pola minowe - można na nie wejść ale już nie zejść, chyba że na tamten świat.

 • jan.go

  Oceniono 32 razy 30

  Przejście przy rondzie Zatrzymuje się samochód więc wchodzę Samochód nagle rusza i hamuje ledwo udaje mi sie uskoczyć Z samochodu wybiega wściekły kierowca okazało się że wtargnąłem na przejście dla pieszych on zatrzymał się tylko by włączyć się do ruchu na rondzie Nie mnie przepuszczał tylko samochód Choć jestem niewierzący to cud że w tym kraju jest tak "mało" wypadków bo powinno być kilkakrotnie więcej

 • guru133

  Oceniono 28 razy 22

  Że za kierownicą pojazdów zasiadają ludzie, którzy nigdy tam nie powinni zasiąść to wiadomo, ale nie podaje się do wiadomości publicznej kto im na to zezwolił wydając prawo jazdy jazdy, a szkoda.

 • polsilver100

  Oceniono 30 razy 20

  Nie mija tydzień kiedy jakiś,, ciul " kogoś na przejściu nie potrąci albo zabije. Albo ten naród jesz jebnięty albo faktycznie ciężko chory!

 • wasaty_janusz

  Oceniono 16 razy 16

  to przejscie jest slabe dla pieszych - w sumie musi uciekac przed autami skrecajacymi w prawo z mickiewicza w zajaczka, w prawo z zajączka w mickiewicza a jeszcze ucieakc przed tymi co od strony wislostrady w lewo skrecaja.... jak zwierzy na łowna

 • menanocetus łagodny

  Oceniono 16 razy 14

  No niestety teraz przejście dla pieszych to jest naprawdę loteria. Można pisać mówić tłumaczyć a to i tak jak groch o ścianę. A wystarczy tylko w newralgicznych miejscach około 5 m przed przejściem namalować na jezdni znak bezwarunkowego stop lub zamontować próg zwalniający( śpiący policjant).

 • Agnieszka Ender

  Oceniono 24 razy 12

  Niestety Polacy jeżeli chodzi o przepisy drogowe są 1000 lat za murzynami. Byłam już w woli krajach i widziałam jak jeżdżą kierowcy , we Włoszech szczególnie na południu to prawie samowola, albo w Turcji czy w byłej Jugosławii, ale pieszy wszędzie jest respektowany. Tylko w Polsce DZICZ

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 11 razy 9

  Kierowca peugeota był trzeźwy. Tylko peugeot był nietrzeźwy.

 • face42

  Oceniono 10 razy 8

  trzeźwy sku...syn

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX