Wola: uderzył Ukraińca pięścią w twarz tak mocno, że ten stracił oko. Został zatrzymany

Policjanci zatrzymali obywatela Armenii, który podejrzany jest o spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała. 40-latek zaatakował na bazarze na Woli mężczyznę uderzając go pięścią w twarz. Uderzenie było tak mocne, że pokrzywdzony stracił oko.
Zobacz wideo

Do ataku doszło w październiku ubiegłego roku. Policjanci z komendy na warszawskiej Woli otrzymali zgłoszenie o napaści na obywatela Ukrainy, do której doszło na terenie jednego z bazarów w tej dzielnicy. Mężczyzna została zaatakowany przez nieznanego mu mężczyznę.

40-latek uderzył Ukraińca pięścią w twarz. Pokrzywdzony stracił oko

Policjanci ustalili, że pokrzywdzony został uderzony pięścią w twarz. Siła uderzenia była tak mocna, że mężczyźnie pękła gałka oczna. Po ataku napastnik uciekł, a Ukrainiec trafił do szpitala.

Śledczy w wyniku zgromadzonych materiałów dowodowych wytypowali mężczyznę, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem. Po zatrzymaniu na warszawskich Włochach podejrzany usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci ciężkiego kalectwa. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. 40-letniemu obywatelowi Armenii za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Więcej o: