Warszawa. Pieszy zginął pod kołami tramwaju. Utrudnienia w ruchu na Woli

Nie żyje pieszy potrącony przez tramwaj linii 13 przy przystanku Reduta Wolska. Mężczyzna był reanimowany przez blisko godzinę. Do zdarzenia doszło na przejściu, na którym nie ma sygnalizacji świetlnej. Są utrudnienia w kursowaniu tramwajów.

Do wypadku doszło po godzinie 13 w pobliżu przystanku Reduta Wolska. Tramwaj linii 13 w kierunku centrum potrącił mężczyznę, który przechodził przez przejście dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej - podaje "Wyborcza Warszawa". Pieszy był reanimowany przez blisko godzinę, jednak nie udało się go uratować.

Wola. Pieszy zginął pod kołami tramwaju. Są utrudnienia

Przyczyny wypadku będą badane przez śledczych. Beata Czyszczoń z Komendy Stołecznej Policji przekazała, że motorniczy tramwaju był trzeźwy. Na miejscu pracują policja i prokurator. Miejsce wypadku zostało ogrodzone, a ruch tramwajowy wzdłuż ulicy Wolskiej w kierunku centrum jest całkowicie zablokowany. 

ZTM informuje o skierowaniu na objazdy tramwajów linii 10, 1, 13, 26 i 27.

- linie 10 i 11 pojadą trasą: Powstańców Śląskich - Radiowa - Dywizjonu 303 - Obozowa  - Młynarska - Wolska - Skierniewicka …

- linie 13, 26 i 27 pojadą trasą: Solidarności - Młynarska - Obozowa - pętla KOŁO - Obozowa - Młynarska -  Solidarności …

Uruchomiono także autobusową linię zastępczą "Z" kursującą na trasie: RADIOWA 01 - Powstańców Śląskich, Połczyńska, Wolska - Młynarska - Leszno - Okopowa - OKOPOWA 02 (powrót Al. Solidarności – Wolska).

Więcej o: