Piaseczno: poszukiwany listem gończym mężczyzna schował się przed policją w wersalce

Policjanci z wydziału kryminalnego w Piasecznie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani listami gończymi. Jeden z nich próbował uchronić się przed zatrzymaniem chowając w wersalce.
Zobacz wideo

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie z wydziału kryminalnego zajmują się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Na podstawie prowadzonych działań funkcjonariuszom udało się namierzyć dwóch mężczyzn poszukiwanych na podstawie listów gończych.

Piaseczno: 31-latek chował się przed policjantami w wersalce

Przy zatrzymaniu pierwszego poszukiwanego policja nie miała większych problemów. 39-latek najbliższe trzy lata spędzi w zakładzie karnym. W oryginalny sposób zatrzymania próbował uniknąć jednak drugi z poszukiwanych.

31-letni mieszkaniec Piaseczna próbował ukryć się przed policjantami chowając się w wersalce. Funkcjonariusze dokonali jednak przeszukania mieszkania, gdzie znaleźli poszukiwanego. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, skąd skierowany został do aresztu śledczego. 31-latek odbędzie teraz zasądzoną wcześniej karę za kradzież.

Więcej o: