Warszawa. Śmiertelny wypadek w Dolince Służewieckiej. Samochód zmiażdżony przez tira. Ogromne utrudnienia

W Dolince Służewieckiej doszło do zderzenia ciężarówki z osobową hondą. Jedna osoba zginęła. Na miejscu są bardzo duże utrudnienia, które wciąż się pogarszają wraz ze zwiększającym się ruchem.

Policja o godzinie 4:25 dostała zgłoszenie ws. wypadku, do którego doszło przy skrzyżowaniu Dolinki Służewieckiej z ulicą Nowoursynowską. Ciężarówka uderzyła tam w bok osobowej hondy. Na zdjęciu fotoreportera Agencji Gazeta Dariusza Borowicza widać, że pojazd został dosłownie zmiażdżony. - W wyniku tego zdarzenia kierowca hondy poniósł śmierć na miejscu. Był zakleszczony w pojeździe, wyciągali go strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu - mówi rzecznik prasowy Komendy Społecznej Policji w rozmowie z Metrowarszawa.pl.

>>> Polskie przejścia dla pieszych są śmiertelnie niebezpieczne

Zobacz wideo

Dolinka Służewiecka. Ogromne utrudnienia po śmiertelnym wypadku

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego wjechał pod koła ciężarówki na czerwonym świetle. Przyczyny wypadku będą szczegółowo wyjaśniane przez policję i prokuratora, który jest na miejscu. W związku z wypadkiem są ogromne utrudnienia, a sytuacja wciąż się pogarsza wraz z rosnącym ruchem. Obecnie na miejscu zablokowane są dwa z trzech pasów Dolinki Służewieckiej. Korek ciągnie się aż od Al. Sikorskiego, częściowo zablokowane są też ulice dojazdowe. - Sytuacja wygląda bardzo źle jeśli chodzi o utrudnienia w jedną i drugą stronę - mówi nam rzecznik KSP.

Korek na Dolince SłużewieckiejKorek na Dolince Służewieckiej screen - Google Maps

Więcej o:
Komentarze (50)
Warszawa. Śmiertelny wypadek w Dolince Służewieckiej. Samochód zmiażdżony przez tira. Ogromne utrudnienia
Zaloguj się
 • nie_lubie_kaczora

  Oceniono 33 razy 29

  Oczywiście jednym z powodów zatoru jak przy każdym wypadku jest to, że kierowcy bez powodu zwalniają, bo każdy musi zobaczyć co się stało, zrobić fotkę. Paradoksem jest to, że nawet po przeciwnej stronie korek z tego samego powodu.

 • golec007

  Oceniono 32 razy 18

  są dwie opcje
  1. czerwono/pomarańczowe... "a zdążę"
  2. samobójstwo

 • artur-borubar

  Oceniono 17 razy 13

  Polska opcja: "Dawaj, zmieścisz się"...

 • bunga-bunga

  Oceniono 11 razy 11

  Czekam na ten Most Południowy który przejmie tranzyt tirów teraz jadących przez Most Siekierkowski.

 • fagusp

  Oceniono 11 razy 9

  Tragedia ... ale spróbujmy znaleźć jakiś pozytyw. Jak znam życie, to nie pierwszy raz kiedy jeżdżący szybko (ale bezpiecznie) kierowca wykonał manewr na bardzo późnym pomarańczowym. Co więcej - do dzisiejszego dnia statystyka potwierdzała, że jest to manewr bezpieczny, który w 100% kończył się sukcesem. Aż do dzisiaj, kiedy wystąpiła (absolutnie niemożliwa do przewidzenia) anomalia.
  Gdzie jest więc ten pozytyw?
  Hmm, mogło się zdarzyć tak, że pasmo sukcesów kierowcy Hondy w miejsce ciężarówki przerwałoby jakieś osobowe jeździdełko w rodzaju Skody Fabia czy Nissana Micra ... i ofiar śmiertelnych byłoby co najmniej dwa razy tyle.
  Gdzie więc jest ten pozytyw

 • jaruskiagent

  Oceniono 7 razy 7

  Dobrze że zabił tylko siebie.

 • gorillaglu

  Oceniono 8 razy 4

  I nic wartościowego nie zostało stracone. Tylko kierowcy tira żal, chłop pewnie będzie potrzebował terapii.

 • quosoo

  Oceniono 2 razy 2

  Mam nadzieję, że kolor światła ustalono na podstawie zapisu kamer, a nie zeznań jedynego kierowcy, który przeżył wypadek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX