Warszawa. Śmiertelny wypadek w Dolince Służewieckiej. Samochód zmiażdżony przez tira. Ogromne utrudnienia

W Dolince Służewieckiej doszło do zderzenia ciężarówki z osobową hondą. Jedna osoba zginęła. Na miejscu są bardzo duże utrudnienia, które wciąż się pogarszają wraz ze zwiększającym się ruchem.

Policja o godzinie 4:25 dostała zgłoszenie ws. wypadku, do którego doszło przy skrzyżowaniu Dolinki Służewieckiej z ulicą Nowoursynowską. Ciężarówka uderzyła tam w bok osobowej hondy. Na zdjęciu fotoreportera Agencji Gazeta Dariusza Borowicza widać, że pojazd został dosłownie zmiażdżony. - W wyniku tego zdarzenia kierowca hondy poniósł śmierć na miejscu. Był zakleszczony w pojeździe, wyciągali go strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu - mówi rzecznik prasowy Komendy Społecznej Policji w rozmowie z Metrowarszawa.pl.

>>> Polskie przejścia dla pieszych są śmiertelnie niebezpieczne

Zobacz wideo

Dolinka Służewiecka. Ogromne utrudnienia po śmiertelnym wypadku

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego wjechał pod koła ciężarówki na czerwonym świetle. Przyczyny wypadku będą szczegółowo wyjaśniane przez policję i prokuratora, który jest na miejscu. W związku z wypadkiem są ogromne utrudnienia, a sytuacja wciąż się pogarsza wraz z rosnącym ruchem. Obecnie na miejscu zablokowane są dwa z trzech pasów Dolinki Służewieckiej. Korek ciągnie się aż od Al. Sikorskiego, częściowo zablokowane są też ulice dojazdowe. - Sytuacja wygląda bardzo źle jeśli chodzi o utrudnienia w jedną i drugą stronę - mówi nam rzecznik KSP.

Korek na Dolince SłużewieckiejKorek na Dolince Służewieckiej screen - Google Maps

Więcej o: