Marki: pijana matka opiekowała się czwórką dzieci. Podczas interwencji zaatakowała policjanta nożem

40-letnia pijana matka próbowała się opiekować czwórką swoich dzieci. Po interwencji pracowników opieki społecznej i policji kobieta zaatakowała jednego z funkcjonariuszy nożem. Dzieci przekazane zostały pod opiekę rodziny i domu dziecka.
Zobacz wideo

Kilka dni temu w jednym z budynków komunalnych w Markach doszło do pożaru mieszkania, w którym zmarł jeden z lokatorów. Władze miasta zadecydowały o czasowym wyłączeniu z użytkowania całego budynku, a mieszkańcy zostali przeniesieni do lokali zastępczych. Mimo zakazu do mieszkania próbowała wrócić kobieta z czwórką swoich dzieci.

40-letnia pijana matka próbowała opiekować się czwórką dzieci

Informacja ta została przekazana policji i pracownikom opieki społecznej. Gdy pojawili się na miejscu, okazało się, że 40-latka jest pod wpływem alkoholu. Kobieta nie zamierzała opuszczać swojego mieszkania. Po badaniu okazało się, że ma ona ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Dyrekcja i pracownicy opieki społecznej w Markach postanowili przekazać dzieci w wieku 8 i 13 lat pod opiekę rodziny pierwszego partnera 40-latki. Dwoje młodszych dzieci, w wieku 2 lat i 2 miesięcy, po badaniach lekarskich przewieziono do rodzinnego domu dziecka. Decyzja ta nie spodobała się matce, która zaczęła być agresywna. W pewnym momencie kobieta złapała kuchenny nóż i próbowała zaatakować funkcjonariusza. Policjant szybko obezwładnił kobietę, która następnie została przewieziona do celi.

Po wytrzeźwieniu 40-latka usłyszała zarzuty usiłowania dokonania czynnej napaści na funkcjonariusza. Wobec kobiety zastosowano policyjny dozór. Matce dzieci może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Więcej o:
Komentarze (26)
Marki: pijana matka opiekowała się czwórką dzieci. Zaatakowała policjantów nożem
Zaloguj się
 • szwampuch58

  Oceniono 43 razy 37

  4x 500 daje 2 tys.......no to chleje

 • wojnis1979

  Oceniono 37 razy 33

  Tak się bawi szlachta pincetplus!

 • wnuczek_akowca

  Oceniono 38 razy 32

  Pokolenie 500+

 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 31 razy 31

  "postanowili przekazać dzieci w wieku 8 i 13 lat pod opiekę rodziny pierwszego partnera 40-latki."
  Zamożna rodzina, skoro "partner". Jak poniżej 2000 pln / osobę, to "konkubent". A jak powyżej 10000 pln / osobę i regularne show na ściance, to "przyjaciel" lub - w kategorii senior - "towarzysz życia".

 • artur0121

  Oceniono 35 razy 31

  pińćsetplus wyklęty...

 • aor

  Oceniono 21 razy 21

  Zabrać dzieci, patopińcet

 • andmas

  Oceniono 16 razy 14

  4x 500 plus , pewna emerytura z naszych podatków , ma z czego się cieszyć i pić , tak to jest jak kupuje się głosy wyborcze ...

 • dobrylos

  Oceniono 18 razy 14

  Sad Rodzinny ...jak to w katolickiej Polsce, napewno matce przyznał dzieci do wychowania.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX