Mazowsze: śmiertelny wypadek na DK 17. Nie żyją cztery osoby

Na drodze krajowej numer 17 pod Kołbielą w województwie mazowieckim doszło do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. W wypadku zginęły cztery osoby. Policjanci kierują kierowców na objazdy: droga w kierunku Warszawy jest całkowicie zablokowana.
Zobacz wideo

Jak podaje TVN Warszawa, do wypadku doszło na wysokości miejscowości Lubice na Mazowszu. Na drodze krajowej numer 17 ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez strażaków osobówka jest mocno zniszczona, a auto wbiło się w naczepę tira.

Cztery osoby nie żyją po zderzeniu ciężarówki i samochodu osobowego 

Maciej Łodygowski z otwockiej straży pożarnej przekazał, że ratownicy medyczni, którzy zostali wezwani do wypadku, nie stwierdzili czynności życiowych wśród osób, które przemieszczały się osobówką. - Z przodu siedziały dwie osoby i one nie żyją. Nie mamy jeszcze informacji, czy ktoś siedział z tyłu. Tego dowiemy się dopiero, kiedy na miejsce przyjedzie policja i prokurator - powiedział.

Jak informuje Radio ZET, w wypadku zginęły cztery osoby. Droga jest zablokowana od miejscowości Lubice w kierunku Warszawy. Policjanci kierują kierowców na inne trasy. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia w tym miejscu.

Więcej o:
Komentarze (43)
Mazowsze: śmiertelny wypadek na DK 17. Nie żyją cztery osoby
Zaloguj się
 • junk92508

  Oceniono 34 razy 28

  Kiedy w końcu policja zacznie karać na jazdę na zderzaku i agresywne wyprzedzanie ?

  Bo dość prawdpodobnie chłopaki szybko ale bezpiecznie wyprzedzali i musieli się nagle schować a tu pech bo nie dość że TIR jechał wolniej to jeszcze zaczął hamować z jakiegoś powodu...

  Wtedy ten "bezpieczny 1m" odległości między zderzakami przestaje wystarczać...

 • mustermann

  Oceniono 29 razy 25

  Droga w tym miejscu jest w trakcie budowy. Ograniczenie prędkości do 60km/h a na "mijankach" do 40km/h i zakaz wyprzedzania a ten się wbił pod naczepę TIRa.

 • maxxim3000

  Oceniono 33 razy 21

  KIEDY POLICJA zabierze sie za przekraczajacych predkosci bo to jest problem a naszych drogach.

 • z.04.2019

  Oceniono 16 razy 16

  Auto osobowe wjechało pod naczepę ciężarówki tzw. łódki/wanny, kierowca pewnie patrzył we wszystkie strony lecz na pewno nie przed siebie.

 • agenciputinawon

  Oceniono 44 razy 14

  Abstrahując już od tragedii, wyrzuciłbym z pracy obszczymura który używa nazwy "osobówka".

 • mo60

  Oceniono 13 razy 11

  Z tekstu dowiadujemy się, że dwie osoby z "osobówki", siedzące z przodu, zginęły na pewno, ale nie wiadomo, czy ktoś jeszcze jechał z tyłu. Jednocześnie, jak się podaje, miały zginąć w sumie 4 osoby. Dwie z ciężarówki? Rozumiecie coś z tego?

 • zdziwiony6

  Oceniono 14 razy 10

  To co się zdarzyło to ogromna tragedia, zginęły 4 osoby. Niemniej jednak jeżdżąc po polskich drogach odnoszę wrażenie, że wielu z nas nie dorosło jeszcze to szybkich samochodów. Trohę w tych sprawach odstajemy od Europy Zachodniej.

 • cozano

  Oceniono 9 razy 9

  Niestety, ale dzień jak codzień. Komuś bardzo się spieszyło.....

 • quiz1111

  Oceniono 10 razy 6

  To było na oddanym już odcinku drogi dwupasmowej. Boję się myśleć co będzie się działo jak oddadzą cały odcinek do Zakrętu. Kiedyś jak był ruch dwukierunkowy to było pełno kamikaze wyprzedzających na trzeciego, teraz dla odmiany na dwupasmówce co chwila jakiś wariat jadący grubo ponad 100 km/h.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX