Mazowsze: śmiertelny wypadek na DK 17. Nie żyją cztery osoby

Na drodze krajowej numer 17 pod Kołbielą w województwie mazowieckim doszło do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. W wypadku zginęły cztery osoby. Policjanci kierują kierowców na objazdy: droga w kierunku Warszawy jest całkowicie zablokowana.
Zobacz wideo

Jak podaje TVN Warszawa, do wypadku doszło na wysokości miejscowości Lubice na Mazowszu. Na drodze krajowej numer 17 ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez strażaków osobówka jest mocno zniszczona, a auto wbiło się w naczepę tira.

Cztery osoby nie żyją po zderzeniu ciężarówki i samochodu osobowego 

Maciej Łodygowski z otwockiej straży pożarnej przekazał, że ratownicy medyczni, którzy zostali wezwani do wypadku, nie stwierdzili czynności życiowych wśród osób, które przemieszczały się osobówką. - Z przodu siedziały dwie osoby i one nie żyją. Nie mamy jeszcze informacji, czy ktoś siedział z tyłu. Tego dowiemy się dopiero, kiedy na miejsce przyjedzie policja i prokurator - powiedział.

Jak informuje Radio ZET, w wypadku zginęły cztery osoby. Droga jest zablokowana od miejscowości Lubice w kierunku Warszawy. Policjanci kierują kierowców na inne trasy. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia w tym miejscu.

Więcej o: