Mokotów. Zderzyło się pięć aut. Ogromne utrudnienia w ruchu

Na warszawskim Mokotowie doszło do dwóch kolizji z udziałem pięciu aut. Jak poinformowała policja, wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Nikt nie został ranny. Na miejscu wciąż występują utrudnienia w ruchu.
Zobacz wideo

W piątek przed godzina 13:00 na zjeździe z Trasy Siekierkowskiej w ulicę Czerniakowską doszło do dwóch kolizji z udziałem łącznie pięciu aut. Jak poinformował TVN Warszawa Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji, były to dwa audi, peugeot, mercedes i bmw. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Nikt nie trafił do szpitala.

Przejazd estakadą prowadząca z al. Witosa na ul. Czerniakowską był całkowicie zablokowany. Obecnie jeden z pasów jest przejezdny, jednak wciąż występują ogromne utrudnienia w ruchu.

Więcej o:
Komentarze (9)
Mokotów. Zderzyło się pięć aut. Ogromne utrudnienia w ruchu
Zaloguj się
 • eisbergh

  Oceniono 3 razy 3

  Ten dumny narod w swoich trzydziestoletnich beemach

 • bigmaciek

  0

  Kolejni mistrzowie sprawdzający kto ma lepszą przyczepność na zakręcie. Marki samochodów potwierdzają regułę. A tak pytanie na marginesie: który wygrał? Tzn. który był najbardziej z przodu? Stawiam na Audi, ew. BMW jeśli był X-drive.

 • june-of-44

  0

  Ludzie !
  Trzeba jeździć jeszcze szybciej. teraz 130 km/h to nadal wolno....jeszcze szybciej !

 • samochodemwszedzie

  Oceniono 28 razy -18

  No i po to sie buduje więcej pasów żeby w takich przypadkach po wypadku dało się objechać kilkoma a nie jednym pasem wtedy nie ma korków! No ale marnuje sie kase i miejsce na ścieżki choć rowerki powrócą może na początku maja a nie ma ich już od 5 miechów! I nie brandzlujcie sie tak każdym woskiem piszcie też o wypadkach rowerków w lecie było ich wiele setka rannych i nawet śmiertelne rozjechanie babci na saskiej kępie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX