Warszawa: zdemolował wynajmowane mieszkanie, a uciekając przed policją, wyskoczył z drugiego piętra

Policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który razem z dwiema innymi osobami, demolował mieszkanie. Po przyjeździe funkcjonariuszy jeden z nich zdecydował się na ryzykowny skok z drugiego piętra.
Zobacz wideo

Jak informuje TVN Warszawa, policjanci zostali wezwani do interwencji w jednym z mieszkań w Warszawie. Właściciel nieruchomości zgłosił, że lokal został zdemolowany przez wynajmujących. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zastali w mieszkaniu trzech mężczyzn. Jeden z nich na widok policji wyskoczył z mieszkania z wysokości drugiego piętra i uciekł.

Zdemolowali wynajmowane mieszkanie - jeden z mężczyzn uciekł przed policją skacząc z drugiego piętra

Funkcjonariusze po ustaleniu danych personalnych poszukiwanego zlokalizowali go w jednym z mieszkań na ulicy Płockiej. Mężczyzna nie otwierał drzwi wejściowych, dlatego policjanci musieli wezwać na pomoc straż pożarną.

Przy ich pomocy policjantom i ratownikom medycznym udało się wejść do mieszkania przez balkon. W czasie interwencji ulica Płocka na odcinku od Kasprzaka do Ludwiki była zablokowana. Mężczyzna został przebadany przez lekarzy jednak nie wymagał on hospitalizacji. Potem został zabrany przez policjantów do aresztu. 

W pierwszym mieszkaniu, które było wynajmowane przez trzech mężczyzn, policjanci znaleźli środki odurzające. W związku z tym wszyscy lokatorzy zostali zatrzymani do wyjaśnień.

Więcej o: