Wjazd z Wisłostrady na most Poniatowskiego awaryjnie zamknięty. "Jezdnia może się zapaść"

Awaria na Wisłostradzie. Wjazd na most Poniatowskiego został awaryjnie zamknięty. Pod jezdnią wykryto pusta przestrzeń, która grozi jej zapadnięciem - informują drogowcy. Na miejscu są utrudnienia w ruchu. Nie wiadomo, jak długo potrwają prace naprawcze.

W środę rano drogowcy zdecydowali o pilnym zamknięciu fragmentu jezdni na węźle Wisłostrady z mostem Poniatowskiego. Jak podają drogowcy, podczas prac remontowych pod jezdnią "odkryto pustkę". Jest ryzyko, że jezdnia znajdująca się nad nią może się zapaść - w związku z tym w trybie pilnym została zamknięta - informują.

>>> Wkurzają cię korki? Tak trzeba jeździć, by je rozładować:

Zobacz wideo

Zamknięty zjazd z Wisłostrady. "Jezdnia może się zapaść"

W związku z awarią na miejscu są utrudnienia. Niemożliwy jest wjazd z Wisłostrady na most Poniatowskiego - zarówno od strony Wilanowa, jak i od strony Żoliborza. Utrzymany zostanie za to zjazd z mostu dla jadących od strony centrum. Zjazd w kierunku Wilanowa będzie się odbywał za pomocą tymczasowego łącznika.

"Po zamknięciu jezdni przystępujemy do oszacowania zakresu niezbędnych prac naprawczych. Pozwoli to ocenić czas niezbędny na naprawę uszkodzenia i przywrócenie ruchu" - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

Na miejscu tworzą się korki.

Awaria na Wisłostradzie - na miejscu tworzą się korkiAwaria na Wisłostradzie - na miejscu tworzą się korki Google Maps

Więcej o:
Komentarze (108)
Wjazd z Wisłostrady na most Poniatowskiego awaryjnie zamknięty. "Jezdnia może się zapaść"
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 66 razy 14

  No i pisie trolle ZNÓW mają używanie, co widać, słychać i czuć...
  Więc powiem wam tylko tyle, że gdyby nie lądujące i MARNOWANE w waszych podkarpackich czy lubelskich Pierdziszewach "janosikowe", to Warszawa, mogła by jezdnie wykładać najdroższym granitem, a nie zwykłym asfaltem...

 • zraluk7

  Oceniono 16 razy 10

  Wina Tuska?

 • angus1000

  Oceniono 25 razy 7

  W Łodzi już kilka miesięcy temu ograniczono przejazd przez dwa główne wiadukty. Teraz Warszawa. Okazuje się, że to jakaś ogólnopolska epidemia. Oj sypie się ten kraj pod rządami "dobrej zmiany". Miała być Polska w ruinie i jest. Patrzeć tylko jak zawali się jakiś wiadukt w innym mieście, w którym drogowcy akurat przez przypadek nie wykryją na czas jakiejś "pustki".

 • sztucznypolak

  Oceniono 12 razy 2

  "Niemożliwy jest wjazd z Wisłostrady na most Poniatowskiego - zarówno od strony Wilanowa, jak i od strony Żoliborza. Utrzymany zostanie za to zjazd z mostu dla jadących od strony centrum. "
  Dobrze ze jest mapka, bo "redaktor" nie potrafi opisac najprostszej sytuacji.

 • wyboga

  Oceniono 15 razy 1

  Przez dobę mostem, a tym samym, przez dojazd do niego, przejeżdża ok 50 tyś. pojazdów, a chorzy z urojenia PiSotrole, jak zwykle na pierwszej linii. Co wy bierzecie, ze was tak bierze?

 • toskar

  0

  A ja komentuję ten "zimowy filmik". Rozgrzewanie kluczyka zapalniczką? Może to było dobre w Syrenkach lub w Trabantach, nawet w starszych modelach Maluchów, ale obecnie nagrzewanie kluczyka niszczy wtopiony w niego chip i immobilizer nie pozwoli odpalić otworzonego w ten sposób samochodu. W takich przypadkach należy stosować chemiczny ODMRAŻACZ DO ZAMKÓW w sprayu wtryskiwany do zamka.

 • gogol_m

  0

  Jonasz?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX