Wjazd z Wisłostrady na most Poniatowskiego awaryjnie zamknięty. "Jezdnia może się zapaść"

Awaria na Wisłostradzie. Wjazd na most Poniatowskiego został awaryjnie zamknięty. Pod jezdnią wykryto pusta przestrzeń, która grozi jej zapadnięciem - informują drogowcy. Na miejscu są utrudnienia w ruchu. Nie wiadomo, jak długo potrwają prace naprawcze.

W środę rano drogowcy zdecydowali o pilnym zamknięciu fragmentu jezdni na węźle Wisłostrady z mostem Poniatowskiego. Jak podają drogowcy, podczas prac remontowych pod jezdnią "odkryto pustkę". Jest ryzyko, że jezdnia znajdująca się nad nią może się zapaść - w związku z tym w trybie pilnym została zamknięta - informują.

>>> Wkurzają cię korki? Tak trzeba jeździć, by je rozładować:

Zobacz wideo

Zamknięty zjazd z Wisłostrady. "Jezdnia może się zapaść"

W związku z awarią na miejscu są utrudnienia. Niemożliwy jest wjazd z Wisłostrady na most Poniatowskiego - zarówno od strony Wilanowa, jak i od strony Żoliborza. Utrzymany zostanie za to zjazd z mostu dla jadących od strony centrum. Zjazd w kierunku Wilanowa będzie się odbywał za pomocą tymczasowego łącznika.

"Po zamknięciu jezdni przystępujemy do oszacowania zakresu niezbędnych prac naprawczych. Pozwoli to ocenić czas niezbędny na naprawę uszkodzenia i przywrócenie ruchu" - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

Na miejscu tworzą się korki.

Awaria na Wisłostradzie - na miejscu tworzą się korkiAwaria na Wisłostradzie - na miejscu tworzą się korki Google Maps

Więcej o: