Znęcał się nad konkubiną, bo nie chciała mu kupić czołgu w grze. "Domagał się prezentu przed czasem"

Mokotowscy policjanci zatrzymali 39-latka w związku ze znęcaniem się nad konkubiną. Każdy powód był dobry, żeby znieważać i poniżać kobietę. Tym razem poszło o to, że utrzymująca agresora partnerka nie chciała kupić mu czołgu w komputerowej grze strategicznej.

Pokrzywdzona nie wytrzymała trwającej już od kilku lat sytuacji i wezwała funkcjonariuszy, którzy po wysłuchaniu 41-latki i przyjęciu od niej zawiadomienia, założyli mężczyźnie niebieską kartę i zatrzymali go w policyjnym areszcie. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Z ustaleń policjantów i zawiadomienia pokrzywdzonej wynikało, że mężczyzna od co najmniej trzech lat nie szczędził kobiecie wyzwisk, poniżał ją, wymyślał oraz niszczył sprzęty gospodarstwa domowego. Każdy powód do awantury był dobry. Kobieta wracała z pracy, z której utrzymywała niezadowolonego partnera i musiała zajmować się wszystkim w mieszkaniu. W zamian za to dostawała wiązankę gorzkich słów na swój temat.

Dzień przed interwencją policjantów z wydziału wywiadowczo-patrolowego mężczyzna wszczął awanturę, ponieważ pokrzywdzona, wracając z pracy, zapomniała kupić wodę. W dniu, kiedy do mieszkania zostali wezwani mundurowi, poszło o to, że kobieta nie chciała kupić konkubentowi czołgu w internetowej grze strategicznej. Mężczyzna domagał się świątecznego prezentu przed czasem. Kiedy jego partnerka odmówiła, z jego ust posypały się wyzwiska i wulgaryzmy. Mężczyzna nie zmienił swojego zachowania nawet w obecności policjantów. Nadal wyzywał zgłaszającą i groził jej. Wobec powyższego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci przyjęli od kobiety zawiadomienie o znęcaniu się nad nią i założyli agresorowi niebieską kartę. Okazało się, że zatrzymany w przeszłości był już objęty tą procedurą.

>>> Nowicka: Schroniska dla kobiet zamiast dziwacznych łuków

Zobacz wideo
Więcej o: