Warszawa. Awaria ciepłownicza. Część ul. Powsińskiej wciąż jest zamknięta. Liczne utrudnienia w ruchu

Trwają prace nad usunięciem skutków wczorajszej awarii magistralii ciepłownicznej w rejonie ulicy Powsińskiej na Mokotowie. Część mieszkańców Mokotowa oraz Ursusa wciąż nie ma ogrzewania. W pobliżu miejsca awarii ciągle występuj utrudnienia w ruchu.

Nadkomisarz Jarosław Sawicki z Komendy Stołecznej Policji poinformował Informacyjną Agencję Radiową, że część ulicy Powsińskiej, na odcinku od ulicy Świętego Bonifacego do ulicy Limanowskiego, który prowadzi w stronę centrum, wciąż jest zablokowana. Pas w stronę Wilanowa został już odblokowany i dopuszczony do ruchu. Niestety, nie wiadomo jak długo potrwają prace na zablokowanej części jezdni. Policja apeluje do kierowców o zwracanie szczególnej uwagi na znaki dotyczące zmiany organizacji ruchu w rejonie wystąpienia awarii.

Awaria ciepłownicza. Jedna osoba została poparzona 

Do awarii instalacji ciepłowniczej na ul. Powsińskiej doszło w środę 11 grudnia przed godziną 10. Ze wstępnych ustaleń wynika, że awarii uległa jedna z dwóch magistrali o średnicy 1100 milimetrów, która doprowadza ciepłą wodę z elektrociepłowni na Siekierkach. Straż pożarna poinformowała, że ranna została co najmniej jedna osoba - to mieszkanka okolicznego osiedla, która próbowała ratować zwierzę - najprawdopodobniej kota - z zalanej gorącą wodą piwnicy.

Kolejny komunikat dotyczący usuwania skutków awarii ciepłowniczej w stolicy spółka Veolia - odpowiedzialna za dostawy energii cieplnej w stolicy - wyda o godzinie 12.

Veolia Energia Warszawa przywróciła dostawy ciepła w większości dzielnic

Veolia Energia Warszawa wciąż pracuje nad naprawą awarii i usunięciem jej skutków. Ciepło płynie już do dzielnic: Wilanów, Tarchomin, Żoliborz, Praga Północ, Targówek, Mokotów, Ursynów, Śródmieście, Białołęka, Bielany, Praga Południe, Wawer, Wola, Bemowo, Ochota i Włochy. Mieszkańcy Ursusa mogą odczuwać czasowe zakłócenia w dostawach. Trwają starania o przywrócenie dostaw ciepła w rejonie awarii, czyli na ulicach Antoniewskiej, Trasie Siekierkowskiej, Idzikowskiego, Puławskiej, Limanowskiego i Gołkowskiej.

Więcej o:
Komentarze (29)
Warszawa. Awaria ciepłownicza. Część ul. Powsińskiej wciąż jest zamknięta. Liczne utrudnienia w ruchu
Zaloguj się
 • rave8

  Oceniono 30 razy 8

  Ale o co chodzi? Strefa relaksu na P. Bankowym przecież rozwiązuje powyższy problem.

 • awitold4

  Oceniono 28 razy 4

  W Warszawie władze dokonały pionierskiego zrzutu kontrolowanego gorącej wody. Dzięki temu powstała pierwsza na świecie podgrzewana ulica. Mieszkańcy stolicy z niecierpliwością oczekują teraz na stworzenie w tym miejscu strefy rekaxu ...

 • ado43

  Oceniono 23 razy 3

  Termy Czaskoskiego. W czasie pobytu w tężniach warszawscy kuracjusze, młodzi, wykształceni i z wielkiego miasta, raczą się leczniczą Czaskowianką. Tylko pozazdrościć takiego wspaniałego życia.

 • czy_to_prawda

  Oceniono 2 razy 2

  To przez PiS te awarie.Jaki po przegranych wyborach na prezydenta rzucił klątwę na Trzaskowskiego i są skutki...

 • hotin

  Oceniono 34 razy 2

  Jak to? Przecież wczoraj Rafałek obiecał warszawiakom usunięcie awarii do godz. 22. Kolejna obietnica i wtopa.

 • citaobscura

  Oceniono 3 razy 1

  ÷÷÷÷÷÷÷
  GAY.zer
  Rafalali :)

 • starsailor3

  0

  Odcięcie Wilanowa od Centrum: dla mnie to dobrze, bo mniejsze korki mam rano do pracy:)

 • devojce

  0

  Nie od Św. Bonifacego do Limanowskiego tylko do Gołkowskiej!

 • alamar3

  0

  Znow sabotaz mafii? Jakiej to wiadomo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX