Awaria sieci ciepłowniczej na ul. Powsińskiej. Ogromne utrudnienia w ruchu. "Tu się dosłownie stoi"

Na ulicy Powsińskiej doszło do poważnej awarii ciepłowniczej - pękła tam instalacja sieci Veolia. Kierowcy utknęli w ogromnych korkach, które z każdą minutą "rozlewają się" coraz dalej od miejsca awarii. Stoją m.in. ulica Czerniakowska i Trasa Siekierkowska.

Zgłoszenie o awarii ciepłowniczej na wysokości Powsińskiej 67 wpłynęło do straży pożarnej około godziny 9:45. Na drogę wylała się gorąca woda, a nad ulicą uniosła się gęsta para. Stołeczna straż pożarna informuje, że konieczna była ewakuacja osób, które zostały uwięzione w samochodach i autobusach. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zwołał sztab kryzysowy.

Awaria ciepłownicza na ul. Powsińskiej. "Tu się dosłownie stoi"

Ulica Powsińska została całkowicie wyłączona z ruchu na odcinku od ul. Bonifacego do Trasy Siekierkowskiej. Służby pracują nad usunięciem awarii, a na ulicach Warszawy tworzą się coraz większe korki. - Tu się nie jedzie, tu się stoi - relacjonuje na antenie TVN 24 reporter Artur Węgrzynowic. - Z każdą minutą korki się dosłownie rozlewają coraz dalej od miejsca awarii. Powiedzieć, że ulica Czerniakowska jest zakorkowana, to nic nie powiedzieć. Tu się dosłownie stoi. Trasa Siekierkowska również jest zakorkowana - mówi.

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że z powodu awarii w rejonie skrzyżowania Czerniakowska/Powsińska/Gołkowska mogą wystąpić utrudnienia w kursowaniu linii 131, 159, 162, 164, 180 ,185 i 187.

Autobusy linii 131, 180, 185 i 187 zostały skierowane na objazdy, które przebiegają przez aleję Witosa, Sobieskiego, świętego Bonifacego i Powsińską. Autobusy linii 159, 162 i 164 pojadą ulicami: Gołkowską, świętego Bonifacego i Sobieskiego.

Więcej o:
Komentarze (72)
Awaria sieci ciepłowniczej na ul. Powsińskiej. Utrudnienia w ruchu [OBJAZDY, ZMIANY W ROZKŁADACH JAZDY]
Zaloguj się
 • tempa-dzida2

  Oceniono 41 razy 23

  Każda rura z wodą kiedyś skoroduje i "pęknie".
  Ale już widzę jak znowu się zacznie "szczekanie", że wina Tuska i Trzaskowskiego.

 • 500_zl_na_kazde_dziecko

  Oceniono 42 razy 18

  O tej porze ludzie powinni być w pracy, a nie jeździć po mieście. Weźcie się do roboty, to i korków nie będzie!

 • dlugi48

  Oceniono 28 razy 12

  Durnie napadający na Trzaskowskiego nie przyjmują do wiadomości, że za tę rurę nie jest odpowiedzialne miasto tylko firma właściciel sieci ciepłowniczej. Ale co szkodzi sobie głupio poszczekać.

 • koment22

  Oceniono 39 razy 11

  W ogóle trzeba być chorym, aby dojeżdżać gdziekolwiek w Warszawie autem w godz. szczytu. Tylko rower wchodzi w grę. Ewentualnie skuter.

 • kotwkaloszach

  Oceniono 22 razy 10

  Deszcz spadnie - wina Trzaskowskiego
  Slonce swieci za mocno - wina Trzaskowskiego
  Zatwardzenie - wina Trzaskowskiego
  Przedwczesna miesiaczka - wina Trzaskowskiego

  PiS to jednak stan umyslu...

 • artur-borubar

  Oceniono 29 razy 9

  Przypominam, że elektorciepłowni Siekierki należy do PGNiG, na której czele stoi pisowski prezesik i to on odpowiada za infrastrukturę elektrociepłowni.

 • westgreg

  Oceniono 12 razy 8

  Na takie okazje są rozwiązania opracowane już dość dawno: "Dzień pieszego pasażera" (teraz chyba również kierowcy) i występ artystyczny.

 • wejsunek47

  Oceniono 23 razy 7

  coś złego się dzieje w pis..pozatrudniali chyba wieśniaków z zespołem Downa bo nawet nazwiska Pana Prezydenta Warszawy nie potrafią poprawnie napisać...a co do meritum sprawy to czy nikomu nigdy żadna rura nie pękła? albo tatulowi w stodole lubo w oborze?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX