Zderzenie czterech pojazdów na DK7. Duże utrudnienia na trasie do Warszawy. Korek ma 9 kilometrów

W Sękocinie Starym na krajowej "siódemce" doszło do zderzenia czterech samochodów. Są duże utrudnienia w ruchu. Kierowcy jadący w kierunku Warszawy stoją w niemal dziesięciokilometrowym korku.

Do zderzenia czterech pojazdów doszło przed godziną 7 na wysokości Sękocina Starego, na 387 kilometrze drogi krajowej nr 7 - podaje TVN Warszawa. W kolizji uczestniczyły dwa fordy, saab i seat. Nikt nie został ranny.

Zderzenia na DK7. Dziewięciokilometrowy korek

Są duże utrudnienia w ruchu. Lewy pas jezdni w kierunku Warszawy jest zablokowany. Korek zaczyna się już w okolicy Woli Mrokowskiej i ciągnie się przez Lesznowolę, Marysin, Łazy i Raszyn. Przed godziną 9 miał około dziewięciu kilometrów. 

>>> Czy wiesz jak prawidłowo włączać się do ruchu? Dzięki tym zasadom, każdemu będzie jeździć się wygodniej:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (9)
Zderzenie czterech pojazdów na DK7. Duże utrudnienia na trasie do Warszawy. Korek ma 9 kilometrów
Zaloguj się
 • n_i_k

  Oceniono 7 razy 7

  Cały czas brakuje przepisów o wymaganej odległości od poprzedzającego pojazdu! Ostatnia nowelizacja z suwakiem i korytarzem życia to kosmetyka.

 • gonzoe

  Oceniono 4 razy 4

  Pacany jeżdżą "na zderzaku", a policja twierdzi że wszystko w porządku, jedyną rzeczą jaką robi to pomiar prędkości, zazwyczaj na pustych prostych odcinkach dróg z dala od przejść dla pieszych.

 • Wizard Marco

  Oceniono 3 razy 3

  Przez trzech kretynów kilka tysięcy ludzi ma zapewnione spóźnienia, nerwy... brawo Wy! Jeździjcie jeszcze bliżej siebie cholerne dzikusy, co niczego się nie potrafią nauczyć na błędach innych i myśleć nie potrafią samodzielnie.

 • nazimno

  Oceniono 2 razy 2

  Stado baranow ma mentalnosc ...

  ...

  stada baranow.
  I to jest cale podsumowanie tej sytuacji.

 • 123_moda

  Oceniono 2 razy 2

  Ten korek jest dłuższy. Stałam w nim. Na Grójeckiej przy Korotyńskiego nie działają światła, więc ci, którzy pojadą przez Raszyn, niech się nie cieszą, że to koniec stania.

 • sprzedam_sie

  Oceniono 6 razy 2

  Szybciej, szybciej DZICZO KUDLATA!!!
  Dzicy ludzie, dziki kraj.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX