Darmowy escape room w Warszawie. Przy Placu Unii stanął mobilny pokój zagadek

Do 19 października warszawiacy mogą skorzystać z darmowego escape room'u. Mobilny pokój zagadek, który promuje program "DNA polskich zbrodni", stanął przed wejściem do centrum handlowego Plac Unii City Shopping.
Zobacz wideo

Escape room przy Placu Unii to pokój zagadek, w którym można rozwikłać dwie tajemnice. Jedna ze spraw dotyczy zaginięcia nastolatki, druga - samobójstwa policjantki. Scenariusz gry napisała znana autorka kryminałów Joanna Opiat-Bojarska. Podpowiedzi dla użytkowników escape room'u nagrał z kolei youtuber Marcin Myszka. Z escape room'u przed centrum handlowym Plac Unii City Shopping można skorzystać zupełnie za darmo. Będzie on dostępny do 19 października w godzinach 10-18. 

Warszawa. Darmowy escape room. Reklamuje program "DNA polskich zbrodni"

Escape room przy Placu Unii promuje program "DNA polskich zbrodni", który swoją premierę będzie mieć 18 listopada na antenie CBS Reality. Jego gospodarzami będą właśnie Joanna Opiat-Bojarska i Marcin Myszka. Każdy z dziesięciu odcinków serii będzie poświęcony jednej sprawie kryminalnej, która wydarzyła się w Polsce w ciągu ostatnich kilku lat. 

Po 19 października escape room stojący na Placu Unii ruszy w dalszą drogę. W dniach 24-27 października będzie dostępny w Krakowie, w ramach Międzynarodowych Targów Książki.

Więcej o: