Warszawa. Rozszczelnienie butli z gazem w centrum. Na miejsce wysłano sześć zastępów straży pożarnej

W Warszawie na Powiślu przy ul. Solec doszło do rozszczelnienie butli z gazem. Na miejsce wysłanych zostało sześć jednostek straży pożarnej oraz karetki pogotowia. Ranne zostały dwie osoby.

Rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Warszawie poinformował, że do rozszczelnienia butli z gazem doszło przy ulicy Solec na wysokości Mostu Poniatowskiego, w jednym z lokali gastronomicznych. Rozszczelniła się 11-kilogramowa butla.

Warszawa: rozszczelnienie 11-kilogramowej butli z gazem przy ulicy Solec

Do lokalu gastronomicznego wysłanych zostało sześć jednostek straży pożarnej. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana zostały dwie osoby. Prawdopodobnie jeden z pracowników nie zachował odpowiednich środków ostrożności przy wymianie butli z gazem, w wyniku czego został on poparzony w ręce i twarz. Druga osoba poszkodowana, która również przebywała  w tym samym pomieszczeniu doznała poparzeń stóp.

Na Powiślu kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami - szczególnie w rejonie Solca. 

Więcej o:
Komentarze (2)
Warszawa. Rozszczelnienie butli z gazem w centrum. Na miejsce wysłano sześć zastępów straży pożarnej
Zaloguj się
  • asyaba

    Oceniono 2 razy 2

    Myślę, że warto sprawdzić ile jeszcze barów używa gazu z butli. W Warszawie w budynkach wyposażonych w instalację gazu ziemnego jest całkowity zakaz ich stosowania. Niestety nikt tego nie kontroluje. Kiedyś rozmawiałem z Wietnamczykiem prowadzącym taki bar dlaczego do jego baru dostarczają butle z gazem chociaż w barze jest gaz. Odpowiedział, to jest tańsze.

  • druga_wieza

    Oceniono 2 razy 2

    Myślenie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX