Głosowanie na Woli. Masywne godło spadło ze ściany i raniło wyborcę w głowę. "Polała się krew"

Wybory 2019 w Warszawie. Do nietypowego incydentu doszło podczas głosowania w jednym z lokali wyborczych na woli. Jeden z wyborców został raniony przez masywne godło, które spadło ze ściany. Uderzenie nie było groźne, choć - jak relacjonowali świadkowie - polała się krew.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło na Woli, w komisji obwodowej nr 283 - podaje TVN Warszawa. Podczas glosowania na głowę jednego z wyborców spadło masywne godło w metalowej ramce, które było zawieszone na ścianie. 

Wybory 2019 - głosowanie w Warszawie. Godło spadło na jednego z wyborców

Rana nie była duża, ale z głowy uderzonego mężczyzny "polała się krew"- wynika z relacji świadków zdarzenia, którzy przekazali informację na ten temat na platformę Kontakt 24. Mężczyzna nie chciał, by wzywano karetkę, został opatrzony na miejscu. Incydent nie został zgłoszony do Stołecznej Komendy Policji ani do Państwowej Komisji Wyborczej.

Jak informowaliśmy, na początku dnia do nietypowego zdarzenia doszło też w jednym z lokali wyborczych na Ursynowie - członek komisji przyniósł ze sobą broń.. bo - jak tłumaczył - czuł się "zagrożony". Został zatrzymany przez policję.

W wyborach parlamentarnych można głosować do godziny 21. 

***

W niedzielę pół godziny po zamknięciu lokali wyborczych zapraszamy na specjalny Wieczór Wyborczy Gazeta.pl. Gośćmi Łukasz Kijka będą prof. Wawrzyniec Konarski i prof. Antoni Dudek.
A w poniedziałek od świtu wyjątkowy, wspólny Poranek Powyborczy radia TOK FM i Gazeta.pl. Wielu gości i najlepsi prowadzący: Lewicka, Wielowieyska, Kijek i Głogowski. Bądźcie z nami.

Poranek Powyborczy radia TOK FM i Gazeta.plPoranek Powyborczy radia TOK FM i Gazeta.pl Fot. Gazeta.pl

Więcej o: