Praga-Północ. Policja szuka sprawców pobicia na przystanku. Publikuje zdjęcia napastników i ich psa
Policjanci z Pragi-Północ prowadzą czynności w związku z pobiciem mężczyzny. Do zdarzenia doszło 22 sierpnia około godziny 20:55 na przystanku autobusowym w rejonie Dworca Wileńskiego. Na miejscu zabezpieczono nagrania z monitoringu.
Praga-Północ. Pobicie przy Dworcu Wileńskim. Sprawcy mieli ze sobą dużego, czarnego psa
Jak informuje policja, poszkodowany mężczyzna podczas oczekiwania na przystanku autobusowym w kierunku Marek zauważył dwóch nieznanych mężczyzn i kobietę z dużym czarnym psem - najprawdopodobniej dogiem, prowadzonym na charakterystycznych czerwonych szelkach. Do tych osób na rowerach górskich dojechało dwóch kolejnych mężczyzn. Niedługo potem czterej napastnicy zaatakowali poszkodowanego.
Mężczyźni ci, podeszli na przystanek autobusowy i bez wyraźnej przyczyny zaczęli bić i popychać pokrzywdzonego. Po kilkunastu uderzeniach, spłoszeni przez przechodniów, uciekli w nieznanym kierunku
- relacjonuje Paulina Onyszko z północnopraskiej komendy.
Znasz tych mężczyzn? Policja gwarantuje anonimowość
Policjanci publikują wizerunki i rysopis mężczyzn oraz proszą o kontakt wszystkich, którzy dysponują informacjami na ich temat.
Pierwszy mężczyzna - wiek około 25 lat, normalnej sylwetki, średniego wzrostu, miał czarne krótkie włosy, okulary korekcyjne, ubrany był w czerwoną bluzę z kapturem, czarne krótkie spodenki, czarne buty, na ramieniu miał plecak koloru czarnego. Prowadził czarnego dużego psa - prawdopodobnie doga niemieckiego, którego trzymał na czerwonych szelkach i smyczy.
Drugi mężczyzna - wiek około 25 lat, szczupłej sylwetki, wysoki, włosy ciemny blond, ubrany w czarny t-shirt, czarne spodnie i czarne buty.
Trzeci mężczyzna - przyjechał na rowerze typu górskiego koloru czarnego, jest w wieku około 20-25 lat, normalnej budowy ciała, miał włosy ciemne krótkie, ubrany był w szarą koszulkę i niebieskie jeansy.
Czwarty mężczyzna również poruszał się na rowerze górskim koloru srebrnego, jest w wieku około 20 lat, szczupłej sylwetki, miał włosy ciemne, ubrany był w szarą bluzę, czarną koszulkę oraz szare krótkie spodenki.
Każdy, kto dysponuje jakimiś informacjami o tych osobach, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami wydziału kryminalnego, w siedzibie jednostki przy ulicy Jagiellońskiej 51, tel. (22) 603 84 29, (22) 603 75 55, powołując się na numer sprawy l.dz. KR-I-5644/19. Informacje można przekazać pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość!
- podaje policja.
-
Sąd unieważnił stawki za wywóz śmieci. Ratusz się odwoła. "Nie mamy obaw, że środki będą zwracane"
-
Warszawa. Samochód jadący Grójecką wjechał na chodnik. Piesza zginęła na miejscu
-
Warszawa. Powstanie hostel interwencyjny dla osób LGBT+. Ruszył konkurs
-
W warszawskich szpitalach zaczyna brakować miejsc. "Ostatnio czekali z pacjentem prawie pięć godzin"
-
Nowolipki. Drzwi zabytkowego kościoła oblane czerwoną farbą. Policja poszukuje sprawców
- Warszawa. Wypadek w centrum miasta. Auto zderzyło się z tramwajem, dwie osoby są ranne
- Starsza kobieta 12 godzin czekała w karetce. Szpital odmówił przyjęcia. Temperatura wynosiła poniżej zera
- Nowy bat na kierowców w stolicy. Sześć fotoradarów stanie na Moście Poniatowskiego. Są lokalizacje
- Honorowe Obywatelstwo Warszawy. Działacze Razem chcieli odebrać je niektórym hierarchom Kościoła
- Kręcił kółka autem na zamarzniętej rzece. Obok bawiły się dzieci. Zaskakująco niska kara dla kierowcy