Wola: wdarł się do mieszkania kobiety i usnął na podłodze. Usłyszał zarzuty w recydywie

Zarzuty w warunkach recydywy dotyczące znęcania się fizycznego i psychicznego, naruszenia miru domowego, gróźb karalnych i uszkodzenia mienia usłyszał w wolskiej komendzie 36-letni mężczyzna. Policjanci zatrzymali go w mieszkaniu kobiety, po tym jak się do niego włamał i usnął na podłodze.

Policjanci dostali zgłoszenie o tym, że były konkubent wdarł się do mieszkania kobiety i prawdopodobnie tam śpi. Zdenerwowana kobieta poinformowała funkcjonariuszy, że mężczyzna wcześniej powybijał szyby w oknach, ma orzeczony zakaz kontaktowania i zbliżania się do niej, mimo to przez cały czas nachodzi ją. Okazało się również, że kiedy mieszkali razem, jej były parter wszczynał awantury, będąc pod wpływem alkoholu, szarpał ją, dusił i popychał.

Policjanci zatrzymali 36-latka, który został doprowadzony do komendy. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzuty karne dotyczące znęcania się fizycznego i psychicznego, naruszenia miru domowego, gróźb karalnych i uszkodzenia mienia. Mężczyzna usłyszał je w warunkach recydywy, bowiem wcześniej przebywał w zakładzie karnym za podobne przestępstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Więcej o:
Komentarze (5)
Wola: wdarł się do mieszkania kobiety i usnął na podłodze. Usłyszał zarzuty w recydywie
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 7 razy 7

  Jak widać włamania są męczące. Żeby tylko się pan włamywacz nie poskarżył sądowi, że musiał chrapać na podłodze bo mu łóżka w odpowiednim standardzie nie zapewniono.

 • leszekandrzejlatos

  Oceniono 4 razy 4

  by lola spalił to by kobiecie kwiaty kupił. alkohol jak widać to narkotyk

 • okazja

  Oceniono 7 razy 3

  gdyby byl pan celebryto to by zasluzyl na piekne miano partnera zyciowego a tak to tylko jakis lichy konkubent

 • zz1026

  Oceniono 8 razy 2

  Lobuz kocha najmocniej. Prawda?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX