Warszawa. Policja poszukuje mężczyzny podejrzewanego o zmuszenie do innej czynności seksualnej

Funkcjonariusze z warszawskiej komendy policji poszukują mężczyzny w sprawie dochodzenia dotyczącego zmuszenia do innej czynności seksualnej. Policja prosi o kontakt osoby, które na podstawie sporządzonego portretu pamięciowego, mogą wskazać sprawcę.
Zobacz wideo

Portret pamięciowy udostępniony został na stronie Komendy Rejonowej Policji II dla Mokotowa, Ursynowa i Wilnowa. 25 sierpnia tego roku mężczyzna miał zmusić poszkodowaną do innej czynności seksualnej.

Warszawa. Policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny

Według ustaleń policjantów mężczyzna może mieć około 25-30 lat. Ma około 175 centymetrów wzrostu i jest średniej budowy ciała. Ma krótkie, opadające na czoło włosy w kolorze ciemny blond. Z relacji kobiety wynika, że miał wschodni akcent. W chwili przestępstwa ubrany był w koszulę w kratę z podwiniętymi rękawami i krótkie ciemne spodnie do kolan.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na podstawie opublikowanego portretu pamięciowego proszone są o pilny kontakt z policjantami KRP II znajdującej się przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie. Zgłoszenia można przekazywać także pod numerem telefonu 22 603 25 03 lub pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Więcej o: