Michałowice. Tragiczny wypadek. Koparka przygniotła robotnika. Mężczyzna nie żyje

W Michałowicach pod Warszawą doszło do groźnego wypadku. Koparka przewróciła się na operatora i przygniotła go. Chwilę po tym, kiedy straż pożarna wydobyła mężczyznę, ten zmarł.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło w Alei Topolowej w Michałowicach pod Warszawą.

- Zgłoszenie o wypadku otrzymaliśmy w o godz. 11.40. Koparka się przywróciła i przygniotła operatora. Na miejsce została wysłana karetka pogotowia i straż pożarna, która miała wydobyć mężczyznę spod maszyny - powiedziała w rozmowie z Gazeta.pl podkomisarz Karolina Kańka, oficer prasowa KPP w Pruszkowie.

Kilka minut po wyciągnięci robotnika, lekarze niestety stwierdzili zgon. Decyzją prokuratora zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która wskaże przyczyny śmierci

- dodała.

Prokuratura wraz z policją znajdują się na miejscu. Wyjaśniają przyczyny wypadku. Na razie nie wiadomo, jakie było okoliczności zdarzenia.

Więcej o:
Komentarze (4)
Michałowice. Nie żyje robotnik. Przygniotła go koparka
Zaloguj się
 • mjuhbun

  Oceniono 1 raz 1

  Ile jest wypadków na budowach gdzie pracodawca wyparł się pracownika na śmieciówce że on tutaj nie pracował.

 • nessuno

  Oceniono 12 razy -2

  Kilka minut po wyciągnięci robotnika, lekarze niestety stwierdzili zgon. Decyzją prokuratora zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która wskaże przyczyny śmierci

  Powaliło kogoś w tej prokuraturze? Koparka, a więc duża masa, parę ton, które przygniotło człowieka, to chyba oczywiste,że nieszczęśnik nie mógł tego przeżyć. Po kiego wała sekcja zwłok? Sobie zróbcie sekcję swoich móżdżków. Barany.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX