Warszawa - budżet obywatelski 2019. Dziś mija termin głosowania na projekty

Tylko do poniedziałku 23 września mieszkańcy Warszawy mogą oddać swój głos na projekty zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego 2019 roku. Na stronie internetowej urzędu miasta można wybrać zarówno plany dotyczące rozwoju dzielnic, jak i ogólnomiejskie projekty.
Zobacz wideo

23 września o godzinie 23:59 mija termin głosowania na projekty zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego 2019 dla Warszawy. Głosy można było oddawać od 6 września.

Budżet obywatelski 2019 w Warszawie - jak zagłosować online?

Na projekty dzielnicowe oraz ogólnomiejskie można zagłosować m.in. za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Miasta Warszawy. Swój głos można oddać także w urzędach dzielnicy po okazaniu dokumenty ze zdjęciem.

Aby zagłosować w budżecie obywatelskim online wystarczy wejść na stronę app.twojbudzet.um.warszawa.pl i kliknąć w ikonę "rozpocznij głosowanie". Następnie należy podać swój adres e-mailowy. Na podany adres wysłany zostanie link umożliwiający głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego.

Po kliknięciu w link wysłany na adres e-mail jesteśmy przekierowani bezpośrednio na stronę głosowania. W sumie możemy zagłosować na 15 projektów dzielnicowych (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wlochy, Wola, Żoliborz) oraz 10 projektów ogólnomiejskich. Po zagłosowaniu na projekty wpisujemy swoje dane osobowe: imię, nazwisko, numer PESEL oraz adres zamieszkania oraz potwierdzamy nasz wybór. 

Więcej o: