Zderzenie z elektrycznym samochodem na Bemowie. Auto wpadło na chodnik. Zginęła 49-letnia piesza

Na Bemowie doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z wypożyczanym na minuty autem elektrycznym. Pojazd wjechał na chodnik i uderzył w pieszą. Kobieta zmarła w szpitalu.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło w sobotę. Jak podaje TVN Warszawa, ok. godz. 18 na skrzyżowaniu Człuchowskiej i Świetlików osobowy saab zderzył się z wypożyczanym na minuty elektrycznym bmw. - Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca auta marki Saab wykonywał lewoskręt i uderzył w prawidłowo jadące BMW. To drugie auto przeleciało na chodnik i potrąciło pieszą - poinformowała Ewa Szymańska z Komendy Stołecznej Policji. 

49-letnia piesza trafiła do szpitala. W niedzielę rano policja przekazała, że kobieta nie przeżyła. Kierowcy byli trzeźwi.

Więcej o:
Komentarze (121)
Zderzenie z elektrycznym samochodem na Bemowie. Auto wpadło na chodnik. Zginęła 49-letnia piesza
Zaloguj się
 • pe2

  Oceniono 200 razy 182

  Aha, czyli zawinił kierowca tradycyjnego samochodu, ale to elektryczne i wypożyczane musiało znaleźć się w tytule, żeby to ono zostało skojarzone z wypadkiem. I potem to skojarzenie obrośnie w przekłamania i będzie funkcjonować w świadomości ludzi. Cenię dobre dziennikarstwo.

 • 68jacekw

  Oceniono 105 razy 93

  Co ma do rzeczy,że samochód był elektryczny? Gdyby poraził prądem idącą chodnikiem osobę to rozumiem.Ale tu to zwykły wypadek i szukanie na siłę sensacji.

 • magad961

  Oceniono 57 razy 57

  Smutne i straszne, przypadkowa, idąca chodnikiem kobieta nagle zginęła. Współczuję Jej rodzinie i bliskim

 • coralin

  Oceniono 53 razy 45

  Nie rozumiem co z wypadkiem miał wspólnego fakt, że samochód był elektryczny. Pierwsza myśl, że był autonomiczny czyli bez kierowcy.

 • Marco B.

  Oceniono 36 razy 36

  Czy to, że auto było elektryczne ma aż takie znaczenie, że trzeba było o tym wspomnieć w tytule? Gdyby to było auto benzynowe, to piesza by nie zginęła?
  Może dzięki temu, że auto było elektryczne to przeleciało na chodnik, jak wspomniano w artykule. Benzynowe by pewnie przejechało na chodnik...

 • Tucsontdp

  Oceniono 30 razy 28

  W jakim celu informacja o samochodzie elektrycznym z wypożyczalni? Zawinił, według waszej relacji, kierowca drugiego pojazdu, więc po co szczuć?

 • rudi46

  Oceniono 27 razy 25

  Ten idiotyczny tytuł to chyba w ramach niedzieli kiedy myślenie ma odpoczywać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX