Uprowadził dziewczynę brata, bo ten nie chciał pomagać mu w przestępstwach

Warszawscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który uprowadził partnerkę swojego brata, ponieważ ten nie chciał mu pomagać w jego przestępczych działaniach. Sprawcę udało się zatrzymać dzięki kobiecie, która zauważyła, że ktoś chce się wydostać z bagażnika samochodu, którym się poruszał.

O potencjalnie niebezpiecznej sytuacji poinformowała stołecznych policjantów mieszkanka Warszawy. Przechodząc ulicami Grochowa, zauważyła kierowcę, który otworzył bagażnik auta i drugą osobę, która próbowała się z tego bagażnika wydostać. Mężczyzna jednak wepchnął ją z powrotem do środka i odjechał. Kobieta zdążyła jednak spisać numery rejestracyjne samochodu.

Policjanci spróbowali ustalić, do kogo należy samochód. Po dokonaniu licznych sprawdzeń dotarli do posesji w Sulejówku, gdzie na podwórku stała opisana przez zgłaszającą honda. Funkcjonariusze zatrzymali też mężczyznę, który początkowo wszystkiego się wypierał. W bagażniku samochodu zabezpieczono jednak ślady krwi. 

Mężczyzna uprowadził dziewczynę brata

Jak ustalili policjanci, ofiarą uprowadzenia była partnerka brata podejrzanego. Mężczyzna porwał ją prawdopodobnie dlatego, że brat nie chciał brać udział w jego przestępczych przedsięwzięciach - czytamy na stronie Komendy Stołecznej Policji

37-latek usłyszał zarzut pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem. Grozi za to kara pozbawienia wolności na co najmniej 3 lata. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Więcej o:
Komentarze (9)
Uprowadził dziewczynę brata, bo ten nie chciał pomagać mu w przestępstwach. Grożą mu 3 lata więzienia
Zaloguj się
 • zz1026

  Oceniono 6 razy 4

  fajny brat nie ma co

 • roziu_to_moj_nick

  Oceniono 3 razy -3

  Qieszialem, ze to Wawa lub Lodz.

 • ubudubu4

  Oceniono 7 razy -5

  Prawdziwy liberał jak chcesz to sobie porwij babkę i już......

 • hipis3308

  Oceniono 15 razy -13

  Sprawca zatrzymany, a gdzie jest osoba porwana. Jeżeli niema poszkodowanej, niema też sprawy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX