Skrępował suczkę drutem, obciążył kamieniem i utopił. Policja szuka sprawcy. "Zapewniamy anonimowość"

Policjanci z powiatu warszawskiego zachodniego proszą o pomoc w znalezieniu sprawcy, który brutalnie pozbawił życia kilkuletnią suczkę w typie rasy beagle. Zwierzę zostało znalezione martwe w stawie w Babicach Nowych. Jego ciało były skrępowane drutem, a do grzbietu przymocowano kamień. "Zapewniamy anonimowość" - podkreślają policjanci.
Zobacz wideo

Policjanci z podwarszawskich Starych Babic szukają sprawcy, który ze szczególnym okrucieństwem zabił średniej wielkości psa, którego zwłoki znaleziono w stawie w miejscowości Babice Nowe.

Suczka została wyjątkowo bestialsko potraktowana przez swojego oprawcę. Jej zwłoki były skrępowane drutem, za pomocą którego przymocowany był do jej pleców kamień. Do utopienia psa mogło dojść w ciągu ostatnich dwóch tygodni

- opisuje policja

Policja szuka sprawcy, który utopił psa, a jego ciało obciążył kamieniem. "Zapewniamy anonimowość"

Znaleziony w stawie pies był mieszańcem z wyglądu przypominającym rasę beagle. Jego wiek oceniono na 4-7 lat, ważył około 15 kilogramów. Jego zdjęcie można znaleźć na stronie komendy. Policja prosi pomoc wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę w sprawie lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości właściciela bądź sprawcy (nie wiadomo, czy to ta sama osoba). Są one proszone o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z zastępcą naczelnika wydziału dochodzeniowo-śledczego komendant Elżbietą Szadkowską w siedzibie jednostki przy ul. Warszawskiej 276 w Starych Babicach lub pod numerem telefonu (22) 60 43 221.

Zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt za znęcanie się nad psem ze szczególnym okrucieństwem sprawcy grozi pięć lat więzienia. Policja podkreśla, że zapewnia anonimowość wszystkim osobom, które zdecydują się na pomoc w sprawie. 

Więcej o:
Komentarze (83)
Skrępował suczkę drutem, obciążył kamieniem i utopił. Policja szuka sprawcy. "Zapewniamy anonimowość"
Zaloguj się
 • yeah_bunny

  Oceniono 49 razy 43

  aż qrwa brak słów!

 • nanabun

  Oceniono 44 razy 36

  Co za popierdzieleni ludzie. Czy można takich nazwać ludźmi? I z takim tałatajstwem Mateuszek chce rechrystianizować Europę? Znęcanie się nad braćmi mniejszymi, słabszymi stworzeniami to najgorszy rodzaj podłości i tchórzostwa.

 • biesczad1

  Oceniono 33 razy 31

  Bo taka tradycja z dziada pradziada?...
  OKO ZA OKO!!!

 • kuba.nwn

  Oceniono 33 razy 27

  co się dzieje z tymi ludźmi? prze x lat to był kochany piesek? a teraz zdradzony o świcie, utopiony, może okaleczony wcześniej. smutne to jest dla mnie bardzo.

 • rasta-mw

  Oceniono 34 razy 24

  Jakie to prawe i sprawiedliwe, postąpił z psem po katolicku.

 • faustxyz

  Oceniono 25 razy 21

  Sq,,,, dopaść i zutylizować

 • tygrys102

  Oceniono 26 razy 20

  nasz naród parszywieje w zastraszającym tempie...dobra, quasikatolicka zmiana

 • misiek12321

  Oceniono 26 razy 20

  Typowe wsiurskie pozbywanie sie zwierzat. Ludzie z miasta przewaznie wywoza psy i je zostawiaja. Szukajcie w osciennych wioskach .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX