Żoliborz. Policja zatrzymała 22-latkę, która zaatakowała swojego partnera. Wbiła mu nóż w brzuch

Policjanci z Żoliborza zatrzymali 22-letnią kobietę, która podczas sprzeczki chwyciła za nóż i wbiła go w brzuch swojemu partnerowi. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, jego stan jest stabilny. Kobieta w chwili zdarzenia była pijana. Teraz grozi jej do pięciu lat więzienia.
Zobacz wideo

Policjanci z Żoliborza interweniowali w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy 22 sierpnia około godziny 5 nad ranem. Zostali wezwani do kłótni, która wywiązała się pomiędzy kobietą a mężczyzną podczas spotkania zakrapianego alkoholem. "22-latka w pewnym momencie chwyciła za nóż i zadała cios w brzuch swojemu partnerowi" - relacjonuje policję.

Żoliborz. 22-latka zaatakowała partnera. Zbiła mu nóż w brzuch

Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala. Obrażenia nie zagrażały jego życiu. 22-latka została zatrzymana. Badanie alkomatem wykazało, że miała w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Teraz kobiecie grozi więzienie.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo śledczego zebrali materiał dowodowy, a następnie przedstawili 22-latce zarzut uszkodzenia ciała. Za to przestępstwo grozi jej kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat

- informuje żoliborska policja.

Więcej o: