Napad na taksówkarza w Pruszkowie. 17-latek przystawił mu nóż do gardła, 16-latka zabrała pieniądze

17-latek trafił do aresztu, a towarzyszka podróży taksówką do schroniska młodzieżowego - to efekty napadu na kierowcę, w którym uczestniczyli. Wszystko nagrała kamera wewnątrz samochodu, 17-latek pod koniec przejazdu przyłożył nóż do szyi kierowcy, a dziewczyna z uśmiechem na ustach zabrała gotówkę.

W mediach społecznościowych i na YouTube pojawiło się nagranie z napadu na taksówkarza w Pruszkowie. Wszystko zarejestrowała kamera wewnątrz auta - widać parę młodych ludzi na tylnych siedzeniach. Dziewczyna cały czas jest roześmiana, natomiast z taksówkarzem, pod koniec przejazdu, rozmawia mężczyzna.

Gdy przychodzi do płacenia, taksówkarz podaje kwotę, a mężczyzna dopytuje, czy ten będzie miał wydać ze 100 złotych. Po czym przystawia kierowcy nóż do gardła i ponagla towarzyszkę podróży, by brała pieniądze, które leżały w taksówce. Dziewczyna, dalej śmiejąca się, zabiera gotówkę, a taksówkarz prosi, by nie robić mu krzywdy.

- Bierz pieniądze, co leżą, wszystko, tam jeszcze jest. A rozj*****z się? - pyta mężczyzna taksówkarza.

Kierowca dopytuje, co to znaczy, a ten "wyjaśnia", że chodzi o zgłoszenie sprawy policji. Zapewnia, że tego nie zrobi, a wtedy napastnik rzuca: Na pewno? No to spi******j.

Napastnik i dziewczyna zatrzymani. Mają 17 i 16 lat

Akcja rozegrała się około godz. 12.30 w Pruszkowie 14 sierpnia, a nagranie trafiło do sieci dwa dni później, udostępnił je m.in. Związek Zawodowy "Warszawski Taksówkarz". Padały apele i prośby o pomoc w odnalezieniu napastnika i jego towarzyszki.

Po kilku godzinach o udostępnieniu nagrania przekazano, że obydwoje zostali już zatrzymani. Okazało się, że taksówkarzowi groził 17-letni Kasper K., a dziewczyna to 16-letnia Ewelina Julia C. "17-latek trafił do policyjnego aresztu, a nieletnia dziewczyna przebywa w schronisku młodzieżowym" - opisuje Polsat News.

Więcej o:
Komentarze (201)
Pruszków. Napad na taksówkarza. 17-latek przyłożył mu nóż do szyi, 16-latka zabrała pieniądze
Zaloguj się
 • remislanc

  Oceniono 71 razy 67

  Dlaczego ryje zasłonięte?

  Tu macie facjaty tych bandziorów
  www.sadistic.pI/napad-na-taksowkarza-vt499516,45.htm#5486302

 • kot_miczurina

  Oceniono 47 razy 45

  mam pytanie jaki intwres społeczny stoi za ukrywaniem twarzy i nazwisk bandytów , skoro w całej EU takiego zakazu nie ma a podobno do EU należymy. Proszę o logiczne wyjaśnienia

 • orany.julek

  Oceniono 41 razy 39

  Nasi rodzimi Bonnie i Clyde w wersji light. Długo nie poszaleli.

 • ochujek

  Oceniono 45 razy 29

  Pewnie dzieci marszałków. Skończyły się darmowe przeloty, trzeba płacić za jazdę.

 • metaxo

  Oceniono 40 razy 28

  Będzie miał się czym chwalić na marszu niepodległości.

 • olek

  Oceniono 27 razy 27

  Nienawidzę złodziei

 • 2fat

  Oceniono 20 razy 20

  Wow, takie ciacho będzie miało taką kolejkę narzeczonych w pierdlu że wysr... się nie będzie miał kiedy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX