CBŚP rozbiło dużą agencję towarzyską w Łomiankach. "Za konsumpcję" płacono po kilkanaście tysięcy

CBŚP zlikwidowało agencję towarzyską, rozbijając zorganizowaną grupę przestępczą, której członkowie podejrzani są o czerpanie korzyści z nierządu. W trakcie działań w Łomiankach, podczas których zatrzymano 6 osób, policjantów CBŚP wsparli antyterroryści z Warszawy i funkcjonariusze SG. Śledztwo nadzorowane jest przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie.
Zobacz wideo

W ostatni weekend policjanci z Zarządu w Warszawie Centralnego Biura Śledczego Policji przeprowadzili działania w ramach śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. W akcji, w której wzięli również udział policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Warszawie i Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymano 6 osób. Błyskawiczne działania funkcjonariuszy całkowicie zaskoczyły podejrzanych. Podczas prowadzonych czynności zabezpieczono na poczet przyszłych kar m.in. biżuterię oraz ok. 70 tys. zł.

Agencja w Łomiankach. "Za konsumpcję" płacono po kilkanaście tysięcy złotych

Z ustaleń policjantów wynika, że członkowie tej grupy zajmowali się m.in. werbowaniem kobiet do świadczenia usług seksualnych w agencji towarzyskiej w okolicach Warszawy, czerpiąc z tego zyski. Wśród zatrzymanych jest Olena J., Piotr J. i Wiesław G., którym przedstawiono zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą. Z zebranego materiału wynika, że to właśnie te osoby organizowały "biznes", wydawały polecenia innym, rozliczając ich z zadań i utargu. W kilkusetmetrowej willi "zatrudnione" były obok Polek, kobiety z państw tzw. bloku wschodniego. Miłośnicy takich nocnych rozrywek jednorazowo "za konsumpcję" płacili nawet po kilkanaście tysięcy złotych. Zyski prowadzących agencję sięgały setek tysięcy złotych miesięcznie.

W Prokuraturze Okręgowej w Warszawie wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz czerpania korzyści z nierządu, z czego uczynili sobie stałe źródło dochodu. Dodatkowo 3 podejrzanym przedstawiono zarzut kierowania tą grupą. Zebrane w wyniku kilkumiesięcznej pracy dowody pozwoliły na tymczasowe aresztowanie przez sąd czterech podejrzanych.

Śledztwo jest w początkowej fazie, ustalane są dokładnie szczegóły procederu, m.in. od kiedy agencja działała oraz kto współpracował z rozbitą grupą. Policjanci CBŚP ustalają także majątek należący faktycznie do podejrzanych, w celu pozbawienia ich mienia zgromadzonego w trakcie prowadzenia niezgodnej z prawem działalności.

Więcej o:
Komentarze (68)
CBŚP weszło do agencji towarzyskiej w Łomiankach. "Za konsumpcję" płacono po kilkanaście tysięcy
Zaloguj się
 • walkirrr

  Oceniono 35 razy 23

  a ogrodnika z zaparkowanym samolotem nie spotkano ? Świadkowie niedługo będą się wieszać pod kołdrą

 • kamuimac

  Oceniono 28 razy 20

  kurde to ogrodnik ma przekichane - na podkarpaciu już nie pociupcia nieletnich ukrainek , teraz w łomiankach też już nie , koszul mu juz samolotem nie przywiozą

  jak żyć panie prezesie - jak żyć .

 • kropidlo5

  Oceniono 24 razy 20

  A co z klubami gogo w centrach miast, gdzie się wciąga, usypia a potem obrabia pijanych?
  Kiedy na nich pora?

 • t_uptus

  Oceniono 26 razy 14

  6 osób, biżuteria i 70tys. . Łup godny dojnej zmiany :) Jeśli duże burdele mają takie zyski i tak liczny personel to można oczekiwać, że sukienkowi zmienili nawyki i są bardziej aktywni na plebaniach

 • pablo_spear

  Oceniono 17 razy 13

  Czyszcza konkurencje tym z podkarpacia? Jeden tak dogladal biznesu ze musial tam latac 2 razy w tygodniu ;)

 • lucasik

  Oceniono 15 razy 13

  ...ustalają od kiedy działała agencja... heh :D najsłynniejszy chyba przybytek w okolicach stolicy, z 20 lat już pewnie (albo i więcej) funkcjonuje...

 • swieta-panienka

  Oceniono 18 razy 12

  Czyżby agencja centralnego biura policji działająca w Rzeszowie zamierzała otworzyć się na inne rynki?
  Penelopa nie może już latać, więc chcą mieć filie bliżej Wawy?

 • Barbara Nowakowska

  Oceniono 15 razy 9

  Aktywne dzialania w okolicach Warszawy, zeby ukryc historie podobnych agencji na Podkarpaciu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX