Pijany ojciec spał, a 3-latek chodził po parapecie na siódmym piętrze. Są zarzuty

Ojciec dziecka, które spacerowało po parapecie mieszkania znajdującego się na siódmym piętrze jednego z warszawskich bloków, usłyszał zarzuty. Poinformował o tym rzecznik mokotowskiej policji.
Zobacz wideo

We wtorek po południu pasażerka warszawskiego autobusu poinformowała policję, że po parapecie okna chodzi małe dziecko. Po interwencji okazało się, że ojciec dziecka prawdopodobnie spał odurzony alkoholem. 

Zarzuty dla pijanego ojca

Rzecznik mokotowskiej policji, Robert Koniuszy, poinformował:

Mężczyzna usłyszał zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swojego dziecka.

Jak donosi TVN Warszawa, ojciec przyznał się do winy i grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Policja interweniowała w jego sprawie na ulicy Czerniakowskiej. Na miejscu obecni byli także strażacy, którzy rozstawili wzdłuż bloku kilkudziesięciometrową drabinę i skokochron. Na szczęście 3-latek sam bezpiecznie wrócił do mieszkania, w którym przebywał także jego 5-letni brat. Ich ojciec miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Służby donoszą, że w chwili zatrzymania najprawdopodobniej spał. Dzieci są już pod opieką matki, która wróciła do domu w czasie trwania akcji ratunkowej.

Więcej o:
Komentarze (13)
Pijany ojciec spał, a 3-latek chodził po parapecie na siódmym piętrze. Są zarzuty
Zaloguj się
 • vriljager

  Oceniono 9 razy 7

  Pięćsetplusy się bawią!

 • onlyobserver

  Oceniono 5 razy 5

  Ale chodzil po parapecie wewnatrz czy na zewnatrz. Na tym zdjeciu nic nie widac.

 • buk.horror.dulszczyzna.00

  Oceniono 4 razy 4

  "Monitoring" z piętro wyżej nie reagował?
  ps podprogowa reklama farby się wdarła na foto

 • tenare

  Oceniono 5 razy 3

  Niegrzeczne dziecko.

 • zbieg-z-ciemnogrodu

  Oceniono 5 razy 3

  A mamusia poszla po zakupy bo dzieci zostaly z tatusiem

 • xegar

  Oceniono 10 razy 0

  Oczywiście to się nie powinno dziać, ale wielu z nas pamięta że robiło rzeczy podobnego kalibru, o których nie powiedziało rodzicom. Pamiętamy, bo przeżyliśmy. Chciałbym natomiast zwrócić uwagę na ton tego i podobnych artykułów, gdzie po błahym, ale nadającym się do publikacji zdarzeniu, jak przewrócenie się na dziecko wózka z zakupami w sklepie, dodaje się zawsze informację w rodzaju "matka była trzeźwa". Czy chcecie tym pokazać, że rodzice nie mają kwalifikacji do wychowywania swoich dzieci i państwo to zrobi lepiej? Taki model działał w ZSRR, działał w hitlerowskich Niemczech, a współcześnie działa np. w Szwecji. Czy MY tego chcemy?

 • kingstonny

  Oceniono 5 razy -1

  Gdyby pokazano jego mordke i podano nazwisko - robiac mu wstyd na cala wies - blady starch by padl na innych. Ale, to jest Polska gdzie takie rzeczy jak przestroga dla innych nie sa istotne.

  Niezmiernie wazna natomiast jest ochrona danych osobowych przestepcy. Dlaczego tak jest? Dlaczego Polska „odstaje”od demokratycznego swiata? Ano dlatego, ze nalezy bronic i chronic ludzi waznych i ich pociotkow. Wszak zachodzi mozliwosc, ze przestepca okaze sie pociotek jakiegos ministra, czy tez, nie daj Bog, nawet samego prezesa. I co wtedy - STRACH POMYSLEC.
  Tak to wyglada panie Kowalski. Wszelkie inne tlumaczenia troskliwego chronienia tozsamosci przestepcow to pic dla ciemnego ludu.

 • ceppisowski

  Oceniono 9 razy -1

  Przed wyborami pisowskiego kretyna nie skażą
  Glos prymitywa jest potrzebny PISowi

 • mjuhbun

  Oceniono 11 razy -3

  za młodości myśmy latali po dachach wieżowców i zrzucali cegły i kto by kiedyś się tym przejął

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX