W這chy. Z Glinianek Cietrzewia wy這wiono cia這 m篹czyzny. Zw這ki w stawie zauwa篡li przechodnie

Z Glinianek Cietrzewia we W這chach wy這wiono cia這 m篹czyzny - podaje TVN Warszawa. Jego to窺amo嗆 jest na razie nieznana. Spraw zajmie si prokuratura.
Zobacz wideo

Jak podaje TVN Warszawa, do znalezienia ciała doszło w niedzielę około godziny 8:30 przy tzw. gliniankach Cietrzewia - jednym z dwóch zbiorników wodnych w rejonie osiedla Stare Włochy (w rejonie ulic Cietrzewia, Zbocze, Krańcowej). Przechodnie spacerujący w okolicy zauważyli w wodzie ciało mężczyzny i natychmiast powiadomili służby. 

Ciało w gliniankach Cietrzewia. Sprawą zajmie się prokuratura

Na miejsce przyjechali strażacy, policja i pogotowie. Ciało wyłowili ze stawu nurkowie. Tożsamość mężczyzny znalezionego w gliniankach nie jest na razie znana. - Powiadomiony został lekarz i prokurator. Będą wyjaśniane okoliczności śmierci - powiedział Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z TVN Warszawa.

Glinianki Cietrzewia mają głębokość ok. 4,1 metra. Są pozostałością zalanego wodą wyrobiska iłów, skał wykorzystywanych w przemyśle ceramicznym, przy powstałej w połowie XIX wieku cegielni. Są częścią Parku ze Stawami Cietrzewia we Włochach.

Wi璚ej o: