78-letnia kobieta się odnalazła. Pani Bogumiła była 6 km od miejsca zamieszkania

Pani Bogumiła zaginęła w środę wczesnym wieczorem. 78-letnia kobieta oddaliła się ze swojego domu i ślad po niej zaginął. Po prawie dwóch dobach poszukiwań strażakom, którzy pomagali policjantom w poszukiwaniach, udało się znaleźć kobietę. Była 6 kilometrów od miejsca, z którego wyszła.
Zobacz wideo

Pani Bogumiła, mieszkanka Konstancina-Jeziornej zaginęła w środę, kiedy wyszła sama z miejsca zamieszkania. Rodzina 78-letniej kobiety była przerażona, bo kobieta ma problemy z pamięcią. 

Bogumiła Stępień zaginęła. Policja i rodzina pani Bogumiły prosi o pomoc w odnalezieniu 78-letniej kobiety. Mieszkanka Konstancina-Jeziornej opuściła swoje miejsce zamieszkania i od tej pory nie udało się z nią skontaktować. 

Poszukiwania 78-letniej pani Bogumiły zakończone sukcesem

Na szczęście 78-letnią kobietę udało się odnaleźć. Jak mówi nadkom. Jarosław Sawicki z piaseczyńskiej policji, która prowadziła poszukiwania, w piątek około godziny 13.30 ekipa poszukiwawcza natknęła się na kobietę. 

Znaleziono ją w Chojnowskim Parku Krajobrazowym, około sześciu kilometrów od miejsca, w którym mieszkała

- mówi nadkom. Sawicki w rozmowie z Metrowarszawa.pl. Dodaje, że wcześniej komendant komendy w Piasecznie wyznaczył teren, w którym trwały piątkowe poszukiwania i właśnie tam grupa strażaków, która uczestniczyła w poszukiwaniach, znalazły kobietę. Mówi, że w chwili odnalezienia 78-latka była przytomna. Natychmiast trafiła do szpitala. 

Oficer prasowy z Piaseczna mówi, że w poszukiwania pani Bogumiły były zaangażowanych bardzo dużo osób. Dodatkowo wykorzystano także śmigłowiec, drona, psy tropiące oraz łodzie.

Więcej o: