Pożar auta w alei Wilanowskiej. Samochód firmy kurierskiej stanął w płomieniach, paczki spłonęły

W warszawskim Wilanowie samochód dostawczy stanął w płomieniach. Pożar udało się ugasić, a przyczyny zaprószenia ognia nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że auto należało do firmy kurierskiej. Paczki, które były w środku, również zajęły się ogniem.
Zobacz wideo

W poniedziałek po południu doszło do pożaru samochodu w alei Wilanowskiej, przy skrzyżowaniu z ulicą Sobieskiego na warszawskim Wilanowie. Samochód dostawczy stanął w płomieniach. 

Wilanów. Pożar samochodu w al. Wilanowskiej

Nadkom. Joanna Węgrzyniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji mówi, że policjanci otrzymali zgłoszenie związane z pożarem, a alei Wilanowskiej, aby zabezpieczyć miejsce zdarzenia. Ogień udało się ugasić dwóm zastępom straży pożarnej, które się tam pojawiły. - Nikomu nic się nie stało - informuje nadkom. Węgrzyniak. Dodaje, że na razie jest za wcześnie, aby mówić o przyczynach pożaru. Auto nie uczestniczyło jednak w wypadku, nieoficjalnie można zatem podejrzewać samozapłon.

Z informacji, które podaje Tvnwarszawa.pl wynika, że samochód, który zapalił się w al. Wilanowskiej należał do jednej z firm kurierskich. - Wszystkie paczki spłonęły - informuje reporter portalu. 

W okolicy miejsca zdarzenia przez jakiś czas były spore utrudnienia. Spalony samochód już udało się usunąć z drogi, więc kierowcy nie powinni mieć problemu z przejechaniem aleją. 

Więcej o: